Управління фізичної культури та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm.dr@gmail.com
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 
Головна » Документи » Звіт за тиждень

Звіт
про проведення фізкультурно-масових і спортивних заходів ШВСМ
Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації
за тиждень
з 22.04 до 28.04.2019 року

 


з/п
Назва заходу Термін проведення (час) Місце проведення Учасники заходу та їх результати
Участь у Всеукраїнських змаганнях
1 Чемпіонат України та чемпіонат України серед молоді з плавання (ІІІ ранг) 22-26.04 м. Харків 6 місце – Григоренко Євгенія – 50 м н/сп
6 місце – Корольов Максим – 200 м бат
10 місце – Жиров Микита – 200 м в/с
11 місце – Жиров Микита – 400 м в/с
14 місце – Жиров Микита – 200 м к/пл.
17 місце – Корольов Максим – 400 м к/пл.
18 місце – Григоренко Євгенія – 100 м н/сп.
21 місце – Григоренко Євгенія – 50 м в/с
21 місце – Григор’єв Леонід – 50 м бат.
22 місце – Григоренко Євгенія – 50 м бат.
22 місце – Німченко Ігор – 50 м бат.
23 місце – Німченко Ігор – 100 м в/с
23 місце – Німченко Ігор – 100 м бат.
23 місце – Григор’єв Леонід – 50 м в/с
24 місце – Бірюков Антон – 100 м брас
25 місце – Німченко Ігор – 50 м в/с
28 місце – Бірюков Антон – 200 м к/пл.
29 місце – Корольов Максим – 100 м бат.
30 місце – Німченко Ігор – 200 м в/с
33 місце – Бірюков Антон – 50 м брас
43 місце – Жиров Микита – 100 м в/с
51 місце – Григор’єв Леонід – 100 м в/с
Агаджанян Сергій – не брав участь
2 Чемпіонат України з плавання серед молоді (IV ранг) 22-26.04 м. Харків 4 місце – Жиров Микита – 200 м в/с
7 місце – Жиров Микита – 400 м в/с
10 місце – Жиров Микита – 200 м к/пл.
23 місце – Жиров Микита – 100 м в/с
3 Чемпіонат України з гандболу серед чоловічих команд Суперліги. Сезон 2018/2019. 31 тур 24.04 м. Запоріжжя ГК «Донбас» (Донецька обл.) – ГК «Мотор» (Запоріжжя) – 28-40 (14-22)
4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 року народження 23-24.04 м. Кропивницький 1 місце, 7 місце, 1 місце – Юрчук Кристина – 100 м з/б (14.25), 200м (26.08), естафета 100+200+300+400 (2:18.61) відповідно
2 місце – Озерянова Дар'я – висота (1,71)
3 місце, 2 місце – Ларіна Марія – ядро (13.46), диск (36.95) відповідно
7 місце – Ревіна Олександра – молот (46,12)
5 місце  Баранівська Вікторія  довжина (5,45)
Участь у міжнародних змаганнях
1 Кубок України з сучасного п'ятиборства 25-27.04 м. Харків 2 місце – Кірпулянський Дмитро – особ. залік (1454 очок):
1 місце – фехтування
3 місце – плавання
8 місце – комбайн
1 місце – конкур
2 Турнір Світової серії зі стрибків у воду (ІІ ранг) 26-28.04 м. Монреаль
(Канада)
Результати будуть уточнені 30.04.2019
3 Етап Кубку світу з стрільби кульової 23-30.04 м. Пекін
(Китай)
40 місце, 85 місце – Сухоруков Юрій – МГ6, ГП6 відповідно
4 Чемпіонат світу з триатлону «ITU Pontevedra Multisport World Championships». 26.04-04.05 м. Понтеведра (Іспанія) ЗМАГАННЯ ТРИВАЮТЬ
Меньшиков Іван
Крилова Маргарита
Не фінішував – Дем'янов Юліан особ. залік дуатлон
15 місце – Фарбун Данило – особ. залік дуатлон (юніори)
Шабанов Дмитро
5 ІІ кваліфікаційний раунд чемпіонату Європи Національної збірної команди України з волейболу (U-17) (чоловіки) 25-28.04 м. Запоріжжя У складі збірної України:
Гетьман Назар
Гапонов Данило
25.04.2019 Ізраїль – Україна  0:3 (14:25, 23:25, 15:25)
27.04.2019 Україна  Бельгія  3:2 (21:25, 19:25, 25:17, 25:10, 15:13)
28.04.2019 Україна  Франція

 

Навчально-спортивний відділ ШВСМ

 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2018 році

Посилання: