Управління фізичної культури та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm.dr@gmail.com
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 
Головна » Про школу » Історія

Донецька школа вищої спортивної майстерності заснована у 1969 році, є обласним комунальним закладом та підпорядкована управлінню з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації згідно з рішенням обласної ради від 04.03.1999 № 23/5-116, діє на підставі Статуту, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 26.07.2000 № 501.

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.11.2014 р. № 726 «Про внесення змін до Статуту ШКОЛИ ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ», затверджено нову редакцію Статуту ШВСМ та змінено юридичну адресу: м. Дружківка, вул. Леніна, 16.

ШВСМ розташована та продовжує свою діяльність на базі ДЮСШ Дружківської міської ради за адресою: м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40.

Відповідно до Статуту, школа вищої спортивної майстерності – комунальний, позашкільний навчально-тренувальний та організаційно-методичний заклад, що забезпечує підготовку спортсменів вищих категорій до складу національних збірних команд України у відповідних видах спорту, команди майстрів з ігрових видів спорту та резерву.

Відділення з видів спорту ШВСМ сформовані з кращих учнів ДЮСШ, СДЮСШОР, ДВУОР ім. С.Бубки, спортивних клубів Донецької області та інших регіонів України.

 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2018 році

Посилання: