Департамент сім'ї, молоді та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm_dr@i.ua
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 
Головна » Спортсмени і тренери » Члени олімпійської збірної в Ріо-2016

СПИСОК
спортсменів Донецької області, які включені до cкладу
офіційної делегації національної збірної команди України для 
участі
у ХХХІ літніх Олімпійських іграх 
у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

Прізвище, ім’я
кандидата
Рік народ-ження Місто,
область
Спортивна
організація
Спортивна база,
на якій ведеться підготовка
ФСТ ПІБ
 особистого тренера
БОКС – 1
1 Буценко Микола Валерійович 25.06.1991 Вінницька-Донецька ШВСМ м. Вінниця Україна Лоївський Л.М.
Буценко В.Я.
БОРОТЬБА ВІЛЬНА – 1
1 Махиня Аліна В'ячеславівна 03.01.1991 Донецька-Хмельницька (Торецьк) ШВСМ м. Київ Динамо Шепелєв Г.М.
Білоконь І.Д.
Данько Т.Г.
БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА - 1
1  Чернецький Олександр Степанович 17.02.1984 м. Київ-Донецька
(Маріуполь)
ШВСМ м. Київ ЗСУ Дзігасов А.П.,
Чернецький С.Я., Барановський В.М.
  Шишман Олександр
Федорович
Спаринг-партнер
ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА - 1
1 Радівілов Ігор Віталійович 19.10.1992 м. Київ-Донецька
(Маріуполь)
ШВСМ
м. Київ
м. Київ
(Конча-Заспа)
Динамо, Спартак Лаврухін В.В.
ДЗЮДО - 3
1 Блошенко Артем Олексійович 01.02.1985 Донецька-Дніпропетр.
(Бахмут)
ШВСМ м. Дніпропетровськ ЗСУ
Динамо
Кудрявцев П.О.
Харламов В.В.
2 Туркс Вікторія Вікторівна 20.10.1987 Донецька-м.Київ
(Бахмут)
ШВСМ м. Київ Динамо
Україна
Ящук М.П.
Гринь С.О.
Мицканюк В.В.
3 Хаммо Яків Михайлович 11.06.1994 м. Київ-Донецька
(Бахмут)
ШВСМ
КДЮСШ
м. Київ Динамо
Освіта
Кудрявцев П.О.
Подолякін Є.В.
  Панько Федір Васильович Спаринг-партнер
ЛЕГКА АТЛЕТИКА - 9
1 Ляхова Ольга Олександрівна 18.03.1992 Полтавська-
Донецька
(Дружківка)
ШВСМ м. Кременчук Динамо Степанцов К.А.
Приходько В.І. 
2 Дмитренко Руслан Григорович 22.03.1986 Донецька
(Слов’янськ)
ШВСМ м. Бориспіль ЗСУ Тобіас Д.Ю.
Мазур Є.І.
3 Логвиненко Аліна Вікторівна 18.07.1990 Донецька
(Бахмут)
ШВСМ м. Бахмут 
СК «Металург»
Спартак Чумак А.І.
Хорольський В.І.
4 Саладуха Ольга Валеріївна 04.06.1983 Донецька
(Бахмут)
ШВСМ м. Київ Динамо, Колос Бойко А.Г.
Бойко З.О.
5 Семенова Наталя Вікторівна 07.07.1982 Донецька
(Бахмут)
ШВСМ м. Одеса Динамо Франков О.В.
Семенова О.В
6 Сітковський Олександр Васильович 09.06.1978 Донецька
(Маріуполь)
ШВСМ м. Чернівці Динамо Степанцов К.А. 
7 Ткачук Вікторія Вікторівна 08.11.1994 Донецька
(Бахмут)
ШВСМ м. Бахмут 
СК «Металург»
Освіта Чумак А.І.
8 Ремєнь Марія Віталіївна 02.08.1987 Запорізька-
Донецька
    ЗСУ
Україна
Тренується самостійно
9 Семенов Олексій Сергійович 27.06.1982 Донецька
(Бахмут)
ШВСМ м. Одеса ЗСУ Франков О.В., Семенова О.В.
СУЧАСНЕ П`ЯТИБОРСТВО - 1
1 Спас Анастасія Юріївна 06.08.1993 Київська-Донецька
(Маріуполь)
ШВСМ м. Київ Динамо Кірпулянський К.Л.
ПЛАВАННЯ СИНХРОННЕ - 1
1 Гречихіна Олена Сергіївна 11.07.1991 Донецька-Харківська
(Бахмут)
ШВСМ м. Харків Україна Гребеннікова І.В.
Запасна
  Кашуба Олександра Олександрівна 06.06.1996 Донецька-Харківська
(Бахмут)
ШВСМ м. Харків Україна Гребеннікова І.В.
ТЕНІС - 2
1 Марченко Ілля Васильович 08.09.1987 Донецька   м. Братислава,
Словакія
Україна Богданов В.В.,
Філіма М.Ю.,
Тібор Тот
2 Савчук Ольга Миколаївна 20.09.1987 Донецька   м. Нассау,
Багамські острови
Україна Богданов В.В.,
Філіма М.Ю.,
Голота С.І.,
Томаш Іванські
ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ - 1
1 Коу Лей

22.11.1987 Донецька   м. Київ  Україна Геворгізов В.Г.
 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2017 році

Посилання: