Департамент сім'ї, молоді та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm_dr@i.ua
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 
Головна » Спортсмени і тренери » Кращі спортсмени місяця

2018 рік

Січень:

Переможець: Вікторія Ткачук – 3 місце в бігу на 60 м та 1 місце в естафеті (200+400+600+800) на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (27-28 січня, Суми).

Номінанти:

Лілія Лобанова – 2 місце в бігу на 800 м та 1 місце в естафеті (200+400+600+800) на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (27-28 січня, Суми);

Анна Красуцька – 1 місце в потрійному стрибку на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (27-28 січня, Суми);

Ігор Гончар – 1 місце в стрибках у довжину на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (27-28 січня, Суми);

Наталя Пироженко – 1 місце в бігу на 800 м на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (27-28 січня, Суми);

Олена Радюк – 1 місце в естафеті (200+400+600+800) на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (27-28 січня, Суми);

Аліна Логвиненко – 1 місце в естафеті (200+400+600+800) на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (27-28 січня, Суми);

Анастасія Спас – 1 місце на відкритому зимовому чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства серед дорослих (30-31 січня, Київ);

Ростислав Білостоцький – 1 місце на міжнародній матчевій зустрічі країн з боксу серед чоловіків до 22 років (24-28 січня, Харків).

Лютий:

Переможець: Наталя Пироженко – 1 місця в бігу на 800 м та жіночій естафетній команді 4х400 м на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні (9-11 лютого, Суми).

Номінанти:

Вікторія Ткачук – 1 місце в жіночій естафетній команді 4х400 м на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні (9-11 лютого, Суми);

Аліна Логвиненко – 1 місце в жіночій естафетній команді 4х400 м на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні (9-11 лютого, Суми);

Марія Миколенко – 1 місце в жіночій естафетній команді 4х400 м на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні (9-11 лютого, Суми);

Андрій Аліксійчук – 1 місце в бігу 1500 м серед молоді на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні (9-11 лютого, Суми);

Олександр Малосілов – 1 місце в потрійному стрибку серед чоловіків на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні (9-11 лютого, Суми);

Ольга Саладуха – 1 місце в потрійному стрибку серед жінок на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні (9-11 лютого, Суми);

Наталя Семенова – 1 місце в метанні диску на зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичних метань серед дорослих (16-18 лютого, Мукачеве);

Олександр Хоцянівський – 1 місце в змаганнях з вільної боротьби на XXII Київському Міжнародному турнірі, присвяченому видатним українським борцям та тренерам (23-25 лютого, Київ);

Геннадій Завертайло – 1 місце на XII Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед кадетів 2001-2002 р.н. на призи бронзового призера XXVI Олімпійських ігор Валерія Циленьтя (23-24 лютого, Ліда, Білорусь).

Березень:

Переможець: Максим Пилипець – 3 місце на чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків до 22 років (24 березня - 2 квітня, Румунія).

Номінанти:

- Ілля Куліков – 1 місце на Кубку України з важкої атлетики (9-13 березня, Чернігів);

- Роман Зайцев – 1 місце на Кубку України з важкої атлетики (9-13 березня, Чернігів);

- Марина Алєксандрова – 1 місце на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років (26-31 березня, Берегове);

- Віталій Митрофанов – 1 місце на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років (26-31 березня, Берегове);

- Руслан Дмитренко – 2  місце на зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед дорослих (10-11 березня, Луцьк);

- Тетяна Профатілова – 1 місце на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорок (26-30 березня, Одеса);

- Владислав Коростельов – 1 місце на чемпіонаті України з греко-римської боротьби до 23 років (21-23 березня, Харків).

Квітень:

Переможець: Вікторія Калюжна – 1 місце на півмарафоні з рекордом траси (22 квітня, Харків) та командному чемпіонаті України з бігу на 10000 м (29 квітня, Вінниця).

Номінанти:

- Михайло Шелест – 1 місце на чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ (21-22 квітня, Харків);

- Віра Соснова – 1 місце на відкритому чемпіонаті України з триатлону в приміщенні (12-15 квітня, Львів);

- Маргарита Крилова – 1 місце на чемпіонаті України з триатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ (19-22 квітня, Житомир);

- естафетна команда Дмитро Шабанов, Іван Меньшиков, Віктор Зємцев – 1 місце на чемпіонаті України з триатлону в естафетах (19-22 квітня, Житомир);

- Андрій Гарбар – 1 місце на чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ серед молоді (17-19 квітня, Харків);

- Катерина Шуплякова – 1 місця в особистому заліку на Кубку України з сучасного п’ятиборства та відкритому командному чемпіонаті України серед молоді (27-29 квітня, Харків).

Травень:

Переможець: Віра Соснова – 1 місця в особистому заліку на відкритому чемпіонаті України з триатлону (дуатлон) (6 травня, Біла Церква) та чемпіонаті України з триатлону на суперспринтерській дистанції (12-13 травня, Запоріжжя).

Номінанти:

- Максим Васильєв – перші місця в командній гонці та медісоні на весняному чемпіонаті України з велоспорту на треку в олімпійських номерах програми (27-30 травня, Київ);

- Вікторія Ткачук – 2 місце на міжнародних змаганнях серії IAAF World Challenge (20 травня, Осака, Японія);

- Володимир Джус – перші місця в командній гонці та медісоні, друге місце в омніумі на весняному чемпіонаті України з велоспорту на треку в олімпійських номерах програми (27-30 травня, Київ);

- Костянтин Яцко – 3 місце на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років (5-6 травня, Клуж-Напока, Румунія);

- Тетяна Профатілова – 3 місце на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н. (14-22 травня, Скоп’є, Македонія);

Ілля Клепіков – перше місце в командній гонці на весняному чемпіонаті України з велоспорту на треку в олімпійських номерах програми (27-30 травня, Київ);

- Тимур Малєєв – перше місце в командній гонці на весняному чемпіонаті України з велоспорту на треку в олімпійських номерах програми (27-30 травня, Київ);

- Карина Саркісян – 1 місце на чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років (3-5 травня, Дніпро).

Червень:

Переможець: Сергій Смелик – 1 місця в бігу на 100 м і 200 м на командному чемпіонаті України з легкої атлетики (25-26 червня, Кропивницький).

Номінанти:

- Олександр Чернецький – 1 місце на чемпіонаті України з греко-римської боротьби (22-24 червня, Черкаси);

- естафетна команда Вікторія Ткачук, Аліна Логвиненко, Марія Миколенко, Наталя Пироженко – 1 місце в естафеті 4х400 м на командному чемпіонаті України з легкої атлетики (25-26 червня, Кропивницький);

- естафетна команда Вікторія Ткачук, Аліна Логвиненко, Марія Миколенко, Анастасія Голєнєва – 1 місце в естафеті 4х100 м на командному чемпіонаті України з легкої атлетики (25-26 червня, Кропивницький);

- Ольга Саладуха – 1 місце в потрійному стрибку на командному чемпіонаті України з легкої атлетики (25-26 червня, Кропивницький);

- Ігор Гончар – 1 місця в потрійному та стрибках у довжину на командному чемпіонаті України з легкої атлетики (25-26 червня, Кропивницький);

- Аїда Керімова – 3 місце на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед школярів (юнаків та дівчат 2003-2005 рр.н.) (14-17 червня, Дьєр, Угорщина);

- Михайло Шелест – 1 місце на міжнародних рейтингових змаганнях з тхеквондо класу G-1 «Luxemburg Open» (16-17 червня, Люксембург);

- естафетна команда Віра Соснова, Іван Меньшиков, Маргарита Крилова, Віктор Зємцев – 1 місце на чемпіонаті України з триатлону в естафетах-мікст (16-17 червня, Полтава);

- Катерина Коваль – 1 місця в бігу на 800 м та 4х400 м на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів (2-3 червня, Луцьк).

Липень:

Переможець: Олександр Хоцянівський – 1 місце на міжнародному рейтинговому турнірі з вільної боротьби «Меморіал Яшара Догу» (27-29 липня, Стамбул, Туреччина), 2 місце на міжнародному рейтинговому турнірі з вільної боротьби «Grand Prix of Tbilisi» (3-5 липня, Тбілісі, Грузія).

Номінанти:

- Геннадій Завертайло – 2 місце на чемпіонаті світу з боротьби греко-римської серед кадетів (5-8 липня, Загреб, Хорватія);

- Еліна Пишкіна – 3 місце на чемпіонаті світу з боротьби вільної серед дівчат (30 червня – 9 липня, Загреб, Хорватія);

- Сергій Смелик – 1 місця в бігу на 100 м і 200 м на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих (18-21 липня, Луцьк);

- Ольга Саладуха – 1 місце в потрійному стрибку на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих (18-21 липня, Луцьк);

- Олександр Малосілов – 1 місце в потрійному стрибку на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих (18-21 липня, Луцьк);

- Вікторія Ткачук – 1 місце в бігу на 400 м з бар’єрами на міжнародному турнірі з легкої атлетики «Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły» (28 липня, Сопот, Польща);

- Тимур Русія – 1 місце на чемпіонаті України з велоспорту (маунтебайк) у марафоні XCM (11-14 липня, Чернівці).


2017 рік

Січень:

Переможець: Вікторія Кащеєва – 1 місце в бігу на 60 м на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (23-25 січня, Запоріжжя).

Номінанти:

Олександр Малосілов – 1 місце в потрійному стрибку на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (23-25 січня, Запоріжжя);

Катерина Коваль – 1 місце в бігу на 800 м на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2000 р.н. та молодше (30 січня - 1 лютого, Запоріжжя);

Артем Коноваленко – 1 місце в потрійному стрибку на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2000 р.н. та молодше (30 січня - 1 лютого, Запоріжжя).

Лютий:

Переможець: Наталя Пироженко – 1 місце в бігу на 800 м серед молоді, 2 місце в бігу на 800 м серед жінок, 2 місце в естафеті 4х400 м на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (17-19 лютого, Суми).

Номінанти:

Артем Алфімов – 1 місця в бігу на 1500 і 3000 м на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів (14-15 лютого, Суми);

Наталя Семенова – 1 місце в метанні диску на чемпіонаті України з легкої атлетики з метань (13-15 лютого, Мукачеве);

Олена Сідорська – 2 місця в бігу на 1500 м серед жінок та естафеті 4х400 м на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (17-19 лютого, Суми);

Богдан Єгоров – 1 місце в стрибках у довжину серед молоді та 2 місце в стрибках у довжину серед чоловіків на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (17-19 лютого, Суми);

Олександр Малосілов – 1 місця в потрійному стрибку серед чоловіків і серед молоді на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (17-19 лютого, Суми);

Ольга Саладуха – 1 місце в потрійному стрибку серед жінок на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (17-19 лютого, Суми);

Юрій Сухоруков – 1 місце у вправі МГ9, 2 місце у вправі МГ6 на відкритому зимовому чемпіонаті України з стрільби кульової в приміщенні (14-20 лютого, Львів);

Марина Алєксандрова – 1 місце у ваговій категорії 53 кг на чемпіонаті України з важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ, СДЮСШОР, УОР (20-25 лютого, Харків).

Березень:

Переможець: Артем Алфімов – 1 місце на дистанції 4 км на командному чемпіонаті України з легкої атлетики з кросу серед юніорів (30-31 березня, Олешки).

Номінанти:

Наталя Семенова – 7 місце в метанні диску та 3 місце в командному заліку на Кубку Європи з легкої атлетики з метань (11-12 березня, Лас-Пальмас, Іспанія);

Олександр Чернецький – 6 місце в командному заліку на Кубку світу з греко-римської боротьби (16-17 березня, Іран);

Марина Алєксандрова – 1 місця в ривку, поштовху та сумі на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років (20-24 березня, Запоріжжя);

Альона Шевкопляс – 1 місця в поштовху, сумі та 2 місце в ривку на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років (20-24 березня, Запоріжжя);

Ілля Куліков – 1 місце в сумі, 2 місця в ривку та поштовху на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років (20-24 березня, Запоріжжя);

Віталій Митрофанов – 1 місце в сумі, 2 місця в ривку та поштовху на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років (20-24 березня, Запоріжжя).

Квітень:

Переможець: Дмитро Шабанов – 1 місце серед юніорів, 3 місце в особистому заліку серед чоловіків, 1 місце в командному заліку серед чоловіків на відкритому чемпіонаті України з триатлону у приміщенні (20-23 квітня, Львів), 1 місце на чемпіонаті України з триатлону в естафетах (27-30 квітня, Житомир).

Номінанти:

Андрій Гарбар – 3 місце на чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ серед молоді (6-9 квітня, Болгарія);

Іван Меньшиков – 1 місця в особистому та командному заліках серед чоловіків на відкритому чемпіонаті України з триатлону у приміщенні (20-23 квітня, Львів), 1 місце на чемпіонаті України з триатлону в естафетах (27-30 квітня, Житомир), 3 місце на чемпіонаті України з триатлону серед ШВСМ (27-30 квітня, Житомир);

Ганна Дзеркаль – 1 місце на дистанції 200 м комплексним плаванням, 2 місця на дистанціях 200 м брасом та 50 м брасом, 3 місце в комбінованій естафеті 4х100 на Кубку України з плавання (11-15 квітня, Харків);

Анастасія Красіна – 1 місця на дистанціях 100 м брасом та 200 м брасом, 2 місце на дистанції 50 м брасом на чемпіонаті України з плавання серед молоді (11-15 квітня, Харків);

Вікторія Калюжна – 1 місце на чемпіонаті України з легкої атлетики з бігу на 10000 м серед дорослих, молоді та юніорів (30 квітня, Черкаси).

Травень:

Переможець: Вікторія Сухорукова – 1, 2 та 3 місця на літньому чемпіонаті України зі стрільби кульової серед спортсменів 1997 р.н. (26 квітня – 2 травня, Львів).

Номінанти:

Андрій Гарбар – 1 місця на міжнародних рейтингових змаганнях з тхеквондо ВТФ класу G-1 «Moldova Open 2017» (17-21 травня, Молдова), «Ukraine Open Cup» (12-14 травня, Харків);

Артем Алфімов – 1 місце на дистанції 5000 м, 2 місце на дистанції 3000 м на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів (27-28 травня, Луцьк);

Богдана Семьонова – 1 місце в бігу на 3000 м з перешкодами на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів (27-28 травня, Луцьк);

Олександр Пирогов – 2 місця на дистанціях 100 і 200 м на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів (27-28 травня, Луцьк); 1 місце в естафеті 4x100 м на міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетики серед юніорів Україна – Кіпр – Ізраїль – Румунія – Білорусь (13 травня, Луцьк);

Віра Соснова – 1 місце на чемпіонаті України з триатлону (дуатлон) у особистому заліку серед жінок (6-7 травня, Біла Церква);

Дмитро Шабанов – 1 місце на відкритому чемпіонаті України з триатлону на спринтерські дистанції серед юніорів (19-21 травня, Дніпро), виконав норматив майстра спорту України;

Артем Коноваленко – 1 місце в потрійному стрибку на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) (17-18 травня, Кропивницький), виконав норматив на юнацький чемпіонат світу; 1 місце в потрійному стрибку на міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетики серед юнаківУкраїна – Білорусь – Туреччина (6-7 травня, Туреччина);

Катерина Коваль – 1 місце в бігу на 800 м на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) (17-18 травня, Кропивницький), 2 місця в бігу на 800 м на міжнародній матчевій зустрічі з легкої атлетики серед юнаків Україна – Білорусь – Туреччина (6-7 травня, Туреччина) та на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів (27-28 травня, Луцьк);

Максим Пилипець – 1 місце на міжнародному турнірі з боксу серед чоловіків до 22 років пам'яті Шоцикаса (16-20 травня, Литва), виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Червень:

Переможець: Наталя Семенова – 1 місце в метанні диску на командному чемпіонаті України з легкої атлетики (6-7 червня, Луцьк), 4 місце на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики (23-25 червня, Франція), 1 місце на чемпіонаті Києва з легкої атлетики (29-30 червня), де з результатом 64,09 м виконала норматив на чемпіонат світу

Номінанти:

Вікторія Сухорукова – 2 місце в командній вправі МГ-5 на чемпіонаті світу зі стрільби кульової серед юніорів (22-29 червня, Німеччина);

Олександр Шишман – 1 місце на чемпіонаті України з греко-римської боротьби (7-10 червня, Житомир), відібрався на чемпіонат світу;

Маргарита Крилова – 1 і 2 місця на чемпіонаті України з триатлону серед молоді (2-4 червня, Полтава); 1 і 4 місця на чемпіонаті України з триатлону на олімпійські дистанції, 1 і 3 місця на чемпіонаті України з акватлону (30 червня – 2 липня, Вишгород);

Іван Меньшиков – 1 місце на чемпіонаті України з триатлону серед молоді (2-4 червня, Полтава); 1 і 4 місця на чемпіонаті України з триатлону на олімпійські дистанції, 2 і 4 місця на чемпіонаті України з акватлону (30 червня – 2 липня, Вишгород);

Тимур Малєєв – 1 місце в індивідуальній гонці на час, 3 місце в груповій гонці на чемпіонаті України з велоспорту на шосе в олімпійських номерах програми (20-25 червня, с. Поляниця);

Руслан Дмитренко – 1 місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьби на 20 км (17 червня, Суми), виконав норматив на чемпіонат світу.

Липень:

Переможець: Маргарита Крилова – 1 місце серед молоді, 4 місце серед жінок на чемпіонаті України з триатлону на олімпійські дистанції (30 червня - 2 липня, Вишгород); 1 місце серед молоді, 3 місце серед жінок на чемпіонаті України з триатлону (акватлон) (30 червня - 2 липня, Вишгород); 2 місце на Кубку Європи з триатлону на олімпійські дистанції серед дорослих (30-31 липня, Туреччина).

Номінанти:

Олена Радюк – 1 місце в естафеті 4х400 м на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих (5-8 липня, Кропивницький); 1 місце в естафеті 4х400 м на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юніорів (20-23 липня, Італія);

Ганна Дзеркаль – 2 перших місця (200 м брас, 200 м комплексне плавання) та 2 других місця (50 м брас, естафета 4x100 м комбіноване плавання) на чемпіонаті України з плавання у 50-метровому басейні «Містер Батерфляй» (10-16 липня, Запоріжжя);

Олександр Малосілов – 1 місце в потрійному стрибку на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих (5-8 липня, Кропивницький), 6 місце на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед молоді (12-16 липня, Польща);

Вікторія Ткачук – 1 місце в бігу на 400 м з бар’єрами та в естафеті 4x100 м на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих (5-8 липня, Кропивницький).

Серпень:

Переможець: Андрій Гарбар – 1 місце на чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ серед юніорів (11-13 серпня, Полтава), відібрався на чемпіонат Європи серед юніорів.

Номінанти:

Надія Єфімчук – 1 місця на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років у ривку, поштовху та сумі двоборства (8-13 серпня, Хмельницький);

Олена Коханенко – 1 місця на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років у ривку, поштовху та сумі двоборства (8-13 серпня, Хмельницький);

Ігор Обухов – 1 місця на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років у поштовху та сумі двоборства (8-13 серпня, Хмельницький).

Вересень:

Переможець: Володимир Джус – 1 місця в індивідуальній та командній гонках переслідування 4 км на чемпіонаті України з велоспорту на треку (12-17 вересня, Львів).

Номінанти:

Віктор Зємцев – 2 місце на чемпіонаті Європи з триатлону на довгі дистанції (6-10 вересня, Амстердам, Нідерланди);

Тетяна Профатілова – 3 місце на чемпіонаті світу з вільної боротьби серед дівчат (кадеток) (5-10 вересня, Афіни, Греція);

Надія Єфімчук – 1 місця у сумі двоборства та поштовху на чемпіонаті України з важкої атлетики серед жінок (19-24 вересня, Львів);

Артем Піддубний – 1 місце на чемпіонаті України з марафонського бігу (24 вересня, Дніпро), виконав норматив майстра спорту України;

Валерій Кудряшов – 1 місце на чемпіонаті України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми (11-13 вересня, Вишгород);

Ігор Обухов – 2 місце на чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків (19-24 вересня, Львів), встановив юніорський рекорд України у поштовху;

Геннадій Завертайло – 2 місце на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед юнаків (5-10 вересня, Афіни, Греція).

Жовтень:

Переможець: Наталія Легонькова – 1 місце на Дублінському марафоні (29 жовтня, Дублін, Ірландія).

Номінанти:

Альона Шевкопляс – 3 місця в ривку та сумі двоборства на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів і юніорок до 20 років (15-22 жовтня, Дуррес, Албанія);

Ілля Куліков – 2 місце у поштовху, 3 місце в сумі двоборства на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів і юніорок до 20 років (15-22 жовтня, Дуррес, Албанія);

Єгор Жуков – 1 місце на чемпіонаті України з легкої атлетики з кросу (21-22 жовтня, Суми), відібрався на чемпіонат Європи з кросу;

Вікторія Калюжна – 1 місце на чемпіонаті України з легкої атлетики з кросу (21-22 жовтня, Суми), відібралася на чемпіонат Європи з кросу; 2 місце на Мадридському напівмарафоні (29 жовтня, Мадрид, Іспанія);

Максим Пилипець – 1 місце на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків до 22 років (9-15 жовтня, Кропивницький);

Ростислав Білостоцький – 1 місце на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків до 22 років (9-15 жовтня, Кропивницький);

Андрій Гарбар – 1 місце на чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ серед дорослих (12-14 жовтня, Харків);

Михайло Шелест – 1 місце на чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ серед дорослих (12-14 жовтня, Харків);

Юрій Сухоруков – 1 та 2 місця на Кубку України з олімпійських вправ зі стрільби кульової (29 вересня – 4 жовтня, Львів).

Листопад:

Переможець: Ганна Дзеркаль – 1 та 2 місця на чемпіонаті України з плавання у 25-метровому басейні (5-8 листопада, Біла Церква).

Номінанти:

Марина Алєксандрова – 1 місце на чемпіонаті України з важкої атлетики серед ШВСМ (20-24 листопада, Харків);

Вікторія Сухорукова – 1 та 2 місця на чемпіонаті України з кульової стрільби у приміщенні серед спортсменів 1997 р.н. (14-20 листопада, Львів);

Михайло Шелест – 1 місце на відкритому Кубку України з тхеквондо ВТФ (9-12 листопада, Харків);

Софія Дарчук – 1 місце на відкритому Кубку України з дзюдо (14-15 листопада, Суми);

Анна Островська – 1 місце на відкритому Кубку України з дзюдо (14-15 листопада, Суми).

Грудень:

Переможець поза конкуренцією: Михайло Шелест – 3 місце на чемпіонаті Європи з тхеквондо в олімпійських вагових категоріях (7-9 грудня, Софія, Болгарія)


2016 рік

Січень:

1. Махиня Аліна – 1 місце на Міжнародному турнірі з вільної боротьби, м. Софія, Болгарія (27-29.01.2016)

2. Блошенко Артем – 1 місце на "Гран-Прі" з дзюдо, м. Гавана, Куба (22-24.01.2016)

3. Дмитренко Руслан – 1 місце на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики "Різдвяні старти", спортивна ходьба 5 км, м. Київ (08-09.01.2016)

Лютий:

1. Махиня Аліна – 1 місце на Міжнародному турнірі з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвяченому видатним українським борцям, м. Київ (11-16.02.2016)

2. Чернецький Олександр - 1 місце на Міжнародному турнірі з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвяченому видатним українським борцям, м. Київ (11-16.02.2016)

3. Хаммо Яків – 1 місце на "Гран-Прі" з дзюдо, м. Дюссельдорф, Німеччина (18-21.02.2016)

4. Аліксійчук Андрій (юніори) – 1 місце на Матчевій зустрічі 6 країн з легкої атлетики серед юніорів, біг 1500 м, м. Мінськ, Білорусь (27.02.2016)

Березень:

Переможець: Олена Гречихіна – 1 місце в командних змаганнях на Олімпійському кваліфікаційному турнірі з синхронного плавання (2-6 березня, Ріо-де-Жанейро, Бразилія), що дозволило завоювати ліцензію на Олімпіаду 2016 року;

Номінанти:

- Аліна Махиня – 3 місце на чемпіонаті Європи з вільної боротьби (8-13 березня, Рига, Латвія);

- Олександр Чернецький – 2 місце на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби (8-13 березня, Рига, Латвія);

- Валерій Кудряшов – 1 місце на етапі Кубка Європи з вітрильного спорту в класі «Laser» (10-13 березня, Словенія);

- Ігор Радівілов – 2 командне місце на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики (16-21 березня, Штутгарт, Німеччина).

Квітень:

Переможець поза конкуренцією:  Ігор Радівілов – 1 місце на етапі Кубка світового виклику (World Challenge Cup) (31.03-03.04.2016, Коттбус, Німеччина); на других кваліфікаційних ліцензійних змаганнях зі спортивної гімнастики до ХХХІ Літніх Олімпійських ігор посів 2 місце в складі збірної України, що дозволило українцям вибороти командну ліцензію, а також був третім у опорному стрибку (16-22.04.2016, Ріо-де-Жанейро, Бразилія); 3 місце у вправах на кільцях на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики (30.04.2016, Осієк, Хорватія).

Травень:

Переможець: Ігор Радівілов – 1 місця у вправах на кільцях та в опорному стрибку на Кубку світу зі спортивної гімнастики (11-16 травня, Болгарія).

Номінанти:

- Олена Гречихіна – 2 місце в технічній програмі, 1 місця в довільній та комбінованій програмах чемпіонату Європи з синхронного плавання (6-14 травня, Великобританія);

- Вікторія Туркс – 3 місце на Міжнародному турнірі з дзюдо «Гран Прі» (12-16 травня, Казахстан), яке дозволило спортсменці набрати необхідні рейтингові бали, що дали їй ліцензію на Олімпійські ігри-2016;

- Федір Панько – 2 місце на Кубку Європи з дзюдо (7-8 травня, Литва);

- Яків Хаммо – 1 місце на Міжнародному турнірі з дзюдо Grand Slam (6-8 травня, Азербайджан);

- Олександр Хоцянівський – 1 місце на III відбірковому світовому міжнародному турнірі з вільної боротьби (6-9 травня, Туреччина), яке принесло спортсмену ліцензію на Олімпійські ігри-2016;

- Аліна Махиня – 1 місце на III відбірковому світовому міжнародному турнірі з вільної боротьби (6-9 травня, Туреччина), яке принесло спортсменці ліцензію на Олімпійські ігри-2016.

Червень:

Переможець: Іван Меньшиков – 3 місце в особистому заліку на чемпіонаті Європи з триатлону серед юніорів (23-28 червня, Франція).

Номінанти:

- Єлизавета Яхно – 2 місця в програмах соло, дует, група та комбі на чемпіонаті Європи з синхронного плавання серед юніорів (19-27 червня, Хорватія);

- Аліна Шинкаренко – 2 місця в програмах група та комбі на чемпіонаті Європи з синхронного плавання серед юніорів (19-27 червня, Хорватія);

- Наталія Семенова – 2 місце в метанні диску на міжнародних легкоатлетичних змаганнях (7 червня, Франція);

- Віктор Земцев – 2 місце в особистому заліку на змаганнях з триатлону Ironman-Austria (26 червня, Австрія);

- Ольга Саладуха – 3 місце в потрійному стрибку на етапі міжнародних легкоатлетичних змагань «Діамантова ліга» (5 червня, Великобританія);

- Ольга Ляхова – 2 місце в бігу на 800 м на міжнародних легкоатлетичних змаганнях Galadei Castelli (6 червня, Швейцарія);

- Аліна Махиня – 3 місце на міжнародному турнірі з вільної боротьби серед жінок (16-20 червня, Польща).

Липень:

Переможець: Альона Шевкопляс – 3 місце на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років (24 червня - 2 липня, Грузія), виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Номінанти:

- Єлизавета Яхно – 2 місця в програмах соло, дует, 3 місце – у групі, 4 місце – у комбі на чемпіонаті світу з синхронного плавання серед юніорів (9-14 липня, Росія);

- Аліна Шинкаренко – 3 місце в групі, 4 місце в комбі на чемпіонаті світу з синхронного плавання серед юніорів (9-14 липня, Росія).

Серпень:

Переможець: Олена Гречихіна  4 місце в групових змаганнях з синхронного плавання на XXXI літніх Олімпійських іграх (18-19 серпня, Ріо-де-Жанейро).

Номінанти:

- Ігор Радівілов – 5 місце у вправах на кільцях, 8 місця в опорному стрибку та командних змаганнях зі спортивної гімнастики на XXXI літніх Олімпійських іграх (8, 15 серпня, Ріо-де-Жанейро);

- Артем Блошенко – 5 місце в дзюдо у ваговій категорії до 100 кг на XXXI літніх Олімпійських іграх (11 серпня, Ріо-де-Жанейро);

- Аліна Логвиненко – 5 місце в жіночій легкоатлетичній естафеті 4х400 м на XXXI літніх Олімпійських іграх (19-20 серпня, Ріо-де-Жанейро);

- Марія Рємєнь – 6 місце в жіночій легкоатлетичній естафеті 4х100 м на XXXI літніх Олімпійських іграх (18-19 серпня, Ріо-де-Жанейро).

Вересень:

Переможець: Кирило Лиходід – 2 місце на чемпіонаті Європи з волейболу до 20 років (10-11 вересня, Болгарія).

Номінанти:

- Федір Панько – 2 місце на чемпіонаті Європи з дзюдо серед юніорів (15-19 вересня, Іспанія);

- Іван Меньшиков – 1 місце у фіналі Кубку України з триатлону (10-11 вересня, Івано-Франківськ);

- Михайло Шелест – 1 місце на Кубку України з тхеквондо ВТФ (16-18 вересня, Харків);

- Тімур Малєєв – 1 місце на Кубку України з велоспорту на шосе в парній гонці (25 вересня, Дрогобич);

- Олексій Щербаков – 1 місце на Кубку України з велоспорту на шосе в парній гонці (25 вересня, Дрогобич);

- Катерина Чертил – 1 місце на чемпіонаті України з дзюдо серед молоді до 23 років (27-29 вересня, Харків).

Жовтень:

Переможець: Валерій Кудряшов 1 місце на чемпіонаті України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми (28 вересня - 2 жовтня, Вишгород).

Номінанти:

- Дмитро Шабанов – 5 місце у фіналі Кубку Європи з триатлону серед юніорів (11-18 жовтня, Туреччина);

- Артем Алфімов – 2 місце в бігу на 6 км на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу (21-22 жовтня, Біла Церква), відібрався на чемпіонат Європи з кросу серед юніорів;

- Михайло Шелест – 1 місце на чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ серед дорослих (14-16 жовтня, Харків);

- Софія Дарчук – 1 місце на Всеукраїнському турнірі «Кубок федерації дзюдо Києва» на честь 80-річчя голови комісії ФДУ В.А. Дємєнтьєва (15-16 жовтня, Київ), виборола право на участь у чемпіонаті Європи до 23 років;

- Євген Савєта – 1 місце на чемпіонаті України з греко-римської боротьби (5-7 жовтня, Запоріжжя);

- Микола Кучмій – 1 місце на чемпіонаті України з греко-римської боротьби (5-7 жовтня, Запоріжжя);

- Євгенія Григоренко – чотири 1-х місця на чемпіонаті України з плавання серед юніорів у 50-метровому басейні (26-29 жовтня, Харків);

- Валерій Кудряшов – 1 місце на чемпіонаті України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми (28 вересня - 2 жовтня, Вишгород);

- Дар’я Поплавська – 1 місце на чемпіонаті України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми (28 вересня - 2 жовтня, Вишгород).

Листопад:

Переможець: Яків Хаммо – 1 місце на чемпіонаті Європи з дзюдо серед молоді до 23 років (9-13 листопада, Ізраїль).

Номінанти:

- Андрій Гарбар – 3 місце на чемпіонаті світу з тхеквондо ВТФ серед юніорів до 23 років (12-22 листопада, Канада);

- Олександр Чернецький – 3 місце на міжнародному турнірі «Фінал Голден Гран Прі» з греко-римської боротьби (24-26 листопада, Азербайджан);

- Вікторія Сухорукова – 1 місце у вправі ГП4, 2 місце в командному заліку на міжнародних змаганнях «Відкритий калібр Польщі» (24-29 листопада, Польща);

- Михайло Шелест – 3 місце на міжнародному турнірі G-1 Ізраїль Опен тхеквондо ВТФ (24-27 листопада, Ізраїль).

Грудень:

Переможець: Олена Коханенко – 3 місця на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років у ривку, поштовху та в сумі двоборства (4-10 грудня, Ізраїль), виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Номінанти:

- Альона Шевкопляс – 3 місця на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років у ривку та в сумі двоборства (4-10 грудня, Ізраїль);

- Марта Федіна – 1 місця на відкритому Кубку України з синхронного плавання в соло, дуеті та комбі (13-17 грудня, Харків).

 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2017 році

Посилання: