Управління фізичної культури та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm.dr@gmail.com
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 
Головна » Спортсмени і тренери » ШВСМ у Донецькій обласній штатній команді резервного спорту на 2019 рік

Спортсмени ШВСМ, які увійшли до складу
Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту
з олімпійських видів спорту на 2019 рік


з/п
ПІБ Дата народження Спортивне звання Постійний/
змінний склад
Досягненняу 2018 році Запланований результат
на 2019 рік
Легка атлетика
1

Алфімов
Артем Юрійович

20.10.1998 КМСУ постійний 1 м. ЧУ* молодь (двічі)
2 м. ЧУ
1 м. ЧУ
ЧЄ з кросу - участь
2 Коваль
Катерина Костянтинівна
09.07.2000 КМСУ змінний 1 м. ЧУ (естафета)
1 м. ЧУ юніори (двічі)
3 м. КУ
1-3 м. ЧУ юніори
8-16 м. ЧЄ юніори
3 Коноваленко
Артем Олександрович
11.05.2000 КМСУ постійний 1 м. ЧУ юніори (двічі) 1-3 м. ЧУ юніори
8-16 м. ЧЄ юніори
4 Лонський
Вадим Олексійович
31.05.1999 КМСУ постійний 1 м. ЧУ юніори (тричі) 1-3 м. ЧУ молодь
ЧЄ молодь – участь
5 Пирогов
Олександр Сергійович
24.03.1999 МСУ постійний 1 м. ЧУ юніори (тричі)
2 м. ЧУ (двічі)
16 м. ЧС юніори
1 м. ЧУ
ЧС (юніори),
ЧЄ (молодь) - участь
6 Семьонова
Богдана Григорівна
26.08.1999 МСУ постійний 1 м. ЧУ юніори
(чотири рази)
2 м. ЧУ молодь
2 м. ЧУ
12 м. ЧС юніори
1-3 м. ЧУ молодь
ЧЄ молодь – участь
7 Сергієнко
Олексій Олексійович
24.04.1999 КМСУ постійний 1 м. ЧУ юніори (двічі)
2 м. ЧУ
2 м. ЧУ молодь
1 м. ЧУ юніори
Важка атлетика
8 Алєксандрова
Марина Олексіївна
04.06.1999 МСУ постійний 1 м. ЧУ юніори
2 м. КУ
3 м. ЧУ молодь
3 м. ЧУ
1-2 м. ЧУ
3-4 м. ЧЄ до 20 р.
9 Бородіна
Крістіна Олександрівна
19.08.1999 КМСУ змінний 1 м. ЧУ ШВСМ
2 м. ЧУ до 20 р.
3 м. ЧУ до 23 р.
3 м. ЧУ
5 м. КУ
3-4 м. ЧЄ до 20 р.
1-2 м. ЧУ
Боротьба вільна
10 Пишкіна
Еліна Віталіївна
24.03.2001 МСУ змінний 3 м. ЧС кадети 1-3 м. ЧУ юніори
1-3 м. ЧЄ юніори
11 Профатілова
Тетяна Вікторівна
22.04.2001 МСУ змінний 1 м. ЧУ юнаки
1 м. ЧУ юніори
3 м. ЧЄ кадети
1 м. ком. ЧЄ кадети
7 м. ЧЄ юніори
2 м. ком. ЧЄ юніори
1 м. ЧУ
3 м. ЧЄ кадети
Боротьба греко-римська
12 Євтушенко
Владислав Олегович
13.08.2001 КМСУ постійний 11 м. ЧЄ кадети
1 м. ЧУ кадети
5 м. ЧС кадети
1-3 ЧУ юнаки
Дзюдо
13 Шилова
Аліна Олександрівна
18.09.2002 КМСУ змінний 2 м. ЧУ кадети
3 м. ЧУ
7 м. КУ
5 м. КЄ кадети
1-3 м. ЧУ
1-3 м. КЄ
14 Яцко
Костянтин Юрійович
13.11.2001 КМСУ постійний 2 м. ЧУ юнаки
3 м. КЄ кадети
1-3 м. ЧУ
3 м. ЧЄ до 21 р.
Вітрильний спорт
15 Кеня
Андрій Ігорович
04.10.2002 КМСУ постійний 3 м. ЧУ юнаки 1-3 м. ЧУ
Триатлон
16 Шабанов
Дмитро Геннадійович
14.05.1998 МСУ постійний 1 м. ЧУ в приміщенні
(ком. залік)
1 м. ЧУ
(естафета мікст)
1-3 м. ЧУ мол.
Тхеквондо ВТФ
17 Гарбар
Андрій Сергійович
11.08.2000 МСУ постійний 1 м. ЧУ
1 м. ЧУ молодь
5 м. ЧЄ молодь
1-2 м. ЧУ
1-3 м. ЧЄ молодь
1-3 м. МРЗ
Бокс
18 Рибалко
Дмитро Дмитрович
04.05.1998 МСУ постійний 1 м. ЧУ до 22 років
2 м. МТ
3 м. ЧЄ до 22 років
(виконано)
1-3 м. ЧУ

* ЧУ – чемпіонат України, КУ – Кубок України, ЧЄ – чемпіонат Європи, ЧС – чемпіонат світу, МТ – міжнародний турнір, МРЗ – міжнародні рейтингові змагання

 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2018 році

Посилання: