Управління фізичної культури та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm.dr@gmail.com
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 
Головна » Спортсмени і тренери » Список спортсменів-кандидатів на участь у Іграх-2020

Список спортсменів Донецької області – кандидатів на участь
у ХХХІІ літніх Олімпійських іграх 2020 року
у м. Токіо (Японія) на 2019 рік

Прізвище, ім’я
кандидата
Рік
народження
Місто,
район
ПІБ
особистого тренера
План на 2019 р.  
ЕЛІТНА ГРУПА – 35
БОКС – 5 
1 Бiлостоцький Ростислав Сергійович 28.01.1997 Маріуполь Пiдмастерчик Я.М. 1-3 м. ЧУ
1-3 м. Європейські ігри
1-3 м. МТ 
2 Пилипець Максим Сергійович 29.03.1996 Бахмут Переяслов А.О.
Івахненко П.І.
1-3 м. ЧУ
1-3 м. Європейські ігри
1-3 м. МТ 
3 Рибалко Дмитро Дмитрович 04.05.1998 Маріуполь/Волноваха Пiдмастерчик Я.М.
Лісовін С.М.
1-3 м. ЧУ
1-3 м. МТ 
4 Щерба Ярослав Сергійович 02.08.1997 Маріуполь Музика А.П.
Зиков Є.В.
1-3 м. ЧУ
1-3 м. МТ 
5 Охрей Ганна Костянтинівна 28.11.1990 Краматорськ Охрей К.О.,
Переяслов А.О.
1-3 м. ЧУ
1-3 м. Європейські ігри
1-3 м. МТ 
БОРОТЬБА ВІЛЬНА – 3 
1 Хоцянівський Олександр Йосипович 20.07.1990 Волноваський район Данько Г.В.
Панікар О.В.
Немашкалов О.М.
1-3 м. Гран-Прі класу А
1-3 м. ЧЄ 
2 Махиня (Бережна) Аліна В’ячеславівна 03.01.1991 Торецьк Шепелєв Г.М.
Білоконь І.Д.
Данько Т.Г.
1-3 м. Гран-Прі класу А
1-3 м. ЧЄ 
3 Русяк Ірина Степанівна 30.04.1990 Дружківка Сурженко В.В.
Шепелєв Г.М.
Веремієнко О.М.
1-3 м. Гран-Прі класу А
1-3 м. ЧЄ 
БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА – 2 
1 Чернецький Олександр Степанович 17.02.1984 Маріуполь Дзігасов А.П.
Чернецький С.Я.
Барановський В.М.
1-3 м. ЧУ
1-3 м. ЧЄ
3-5 м. ЧС
1-3 м. МТ 
2 Шишман Олександр Федорович 04.01.1989 Маріуполь Барановський В.М.
Перепєлін Є.В.
1-3 м. ЧУ
1-3 м. ЧЄ
1-3 м. МТ 
ВАЖКА АТЛЕТИКА – 3 
1 Зайцев Роман Віталійович 13.03.1987 Краматорськ Романчук В.В.
Жалов С.О.
Санніков О.Г.
5-7 м. ЧС
3-5 м. ЧЄ
1-2 м. ЧУ 
2 Єфімчук Надія Вікторівна 08.04.1995 Бахмут Романчук В.В. 5-7 м. ЧЄ
1-2 м. ЧУ 
3 Шимечко (Каліна) Юлія Анатоліївна 24.10.1988 Маріуполь Романчук В.В. 5-7 м. ЧС
3-5 м. ЧЄ
1-2 м. ЧУ 
ВЕЛОСПОРТ – 4 
1 Джус Володимир Андрійович 23.06.1993 Дружківка Міньковський Б.Д.
Солнцев О.В.
1 м. ЧУ
3-8 м. ЧЄ 
2 Нікулін Даніїл Геннадійович 19.02.1999 Лиман Красов В.Р. 1 м. ЧУ
5-10 м. ЧЄ
10-15 м. ЧС
1-3 м. МРЗ 
3 Малєєв Тимур Юрійович 16.02.1996 Маріуполь Ломакін О.В.
Солнцев О.В.
1 м. ЧУ
5-10 м. ЧЄ
1-3 м. МРЗ 
4 Васильєв Максим Олександрович 14.04.1990 Маріуполь Мирза М.М.
Солнцев О.В.
1 м. ЧУ
8-12 м. ЧЄ
1-3 м. МРЗ 
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ – 1 
1 Кудряшов Валерій Валерійович 24.02.1983 Маріуполь Жукалін І.Л. 1-3 м. ЧУ
1-3 м. етап КЄ 
ЛЕГКА АТЛЕТИКА – 7 
1 Ткачук Вікторія Вікторівна 08.11.1994 Бахмут Чумак А.І.
Краснов О.Г.
1-2 м. ЧУ
3-6 м. ком. ЧЄ
ЧС - півфінал 
2 Семенова Наталя Вікторівна 07.07.1982 Бахмут Семенова О.В. 1 м. ЧУ
5-8 м. ком. ЧЄ 
3 Сітковський Олександр Васильович 09.06.1978 Маріуполь Степанцов К.А.
Киян В.М.
ЧС участь 
4 Логвиненко Аліна Вікторівна 18.07.1990 Бахмут Чумак А.І. 1-3 м. ЧУ
6-8 м. ком. ЧЄ
ЧС - участь 
5 Смелик Сергій Володимирович 19.04.1987 Бахмут Будков С.О. 1 м. ЧУ
фінал ЧЄ 
6 Саладуха Ольга Валеріївна 04.06.1983 Бахмут Бойко А.Г. 1 м. ЧУ
3-6 м. ком. ЧЄ
ЧС фінал 
7 Красуцька Анна Дмитрівна 20.07.1995 Дружківка Марченко М.С.
Завгородня О.
1 м. ЧУ
ЧС участь 
СТРИБКИ У ВОДУ – 1 
1 Оліферчик Станіслав Сергійович 09.05.1996 Маріуполь Головань А.І. 1-3 м. ЧУ
1-3 м. ЧЄ
1-3 м. ЄІ
1-8 м. ЧС 
СТРІЛЬБА КУЛЬОВА – 3 
1 Сухоруков Юрій Олександрович 29.03.1968 Краматорськ Сухорукова І.Г. 1-3 м. ЧУ
1-6 м. ЧЄ 
2 Сухорукова Вікторія Юріївна 09.05.1997 Краматорськ Сухорукова І.Г. 1-3 м. ЧУ
1-6 м. ЧЄ 
3 Шклярук Андрій Вікторович 05.07.1995 Краматорськ Сухорукова І.Г. 1-3 м. ЧУ
1-6 м. ЧЄ 
СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО – 2 
1 Спас Анастасія Юріївна 06.08.1993 Маріуполь Кірпулянський К.Л.
Сидоров Д.М.
Кірпулянський П.К.
1-16 м. ЧС
1-3 м. ЧУ 
2 Кірпулянський Дмитро Костянтинович 02.06.1985 Мирноград Кірпулянський К.Л.
Сидоров Д.М.
Кірпулянський П.К.
1-16 м. ЧС
1-3 м. ЧУ 
ТРИАТЛОН – 2 
1 Меньшиков Іван Леонідович 24.10.1994 Маріуполь Драгулян Г.В.
Зємцев В.М.
1-3 м. ЧУ
5-10 м. ЧЄ
5-20 м. етапи КС 
2 Крилова Маргарита Олександрівна 29.12.1994 Маріуполь Драгулян Г.В. 1-3 м. ЧУ
5-10 м. ЧЄ
5-20 м. етапи КС 
ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ – 1 
1 Коу Лей 20.11.1987 Донецька область Геворгізов В.Г. 1-3 м. ЧУ
ЧЄ, ЄІ, ЧС - участь 
ТХЕКВОНДО ВТФ – 1 
1 Шелест Михайло Павлович 11.11.1992 Дружківка Бірюков Ю.В. 1-2 м. ЧУ
3-5 м. ЧЄ
1-2 м. МЗ G-1 
ПРОВІДНА ГРУПА – 44 
БОКС – 3 
1 Кравченко Ростислав Анатолійович 13.08.1996 Селидове/Бахмут Переяслов А.О.
Шостак О.Є.
1-3 м. ЧУ
1-3 м. МТ 
2 Приходько Андрій Дмитрович 11.06.1994 Маріуполь Підмастерчик Я.М. 1-3 м. ЧУ
1-3 м. МТ 
3 Акілов Пилип Олегович 13.07.1999 Бахмут Переяслов А.О.
Гангалов Г.В.
1-3 м. ЧУ
1-3 м. МТ 
БОРОТЬБА ВІЛЬНА – 2 
1 Профатілова Тетяна Вікторівна 22.04.2001 Бахмут-Торецьк Шепелєв Г.М.
Никифоров О.О.
1-3 м. ЧУ юніори
1-3 м. ЧЄ юніори 
2 Пишкіна Еліна Віталіївна 24.03.2001 Бахмут Шепелєв Г.М. 1-3 м. ЧУ юніори
1-3 м. ЧЄ юніори 
БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА – 3 
1 Коростельов Владислав Михайлович 05.05.1996 Маріуполь Лозовий В.В.
Узун А.Г.
1-3 м. ЧУ
ЧЄ, ЧС - участь
1-3 м. МТ 
2 ПиньковДмитро Вікторович 09.11.1992 Маріуполь Лозовий В.В.
Узун А.Г.
1-3 м. ЧУ
ЧЄ, ЧС – участь
1-3 м. МТ 
3 Євтушенко Максим Олегович 18.12.1996 Краматорськ Євтушенко О.І.
Загороднюк І.В.
1-3 м. ЧУ до 23р.
1-3 м. МТ 
ВАЖКА АТЛЕТИКА – 4 
1 Гладиш Олександр Вадимович 25.05.1998 Бахмут Гладиш В.М.
Задрановський Д.Ю. 
4-5 м. ЧЄ до 23 р.
2-3 м. ЧУ 
2 Митрофанов Віталій Володимирович 07.12.1998 Добропілля Жога В.М. 2-3 м. ЧЄ до 23 р.
1-2 м. ЧУ 
3 Алєксандрова Марина Олексіївна 04.06.1999 Бахмут Жога В.М.
Задрановський Д.Ю.
3-4 м. ЧЄ до 20 р.
1-2 м. ЧУ 
4 Куліков Ілля Олександрович 26.05.1997 Вугледар Худін В.М. 3-4 м. ЧЄ до 23 р.
2-3 м. ЧУ 
ВЕЛОСПОРТ – 3 
1 Русія Тимур Бежанович 08.03.1993 Дружківка Міньковський Б.
Поспєєв К.В.
1 м. ЧУ
8-15 м. ЧЄ
1-3 м. МРЗ 
2 Клєпіков Ілля Сергійович 02.02.1994 Маріуполь Сауткіна Л.Г.
Солнцев О.В.
1 м. ЧУ
5-10 м. ЧЄ
3-5 м. МРЗ 
3 Будяк Анатолій Володимирович 29.09.1995 Маріуполь Солнцев О.В. 1 м. ЧУ
8-16 м. ЧЄ
1-3 м. МРЗ 
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ – 1 
1 Жукалін Іван Леонідович 28.12.1989 Маріуполь Самостійно 1-3 м. ЧУ1-4 етап КЄ 
ДЗЮДО – 6 
1 Саркісян Карина Маісівна 21.04.2000 Бахмут Ящук М.П.
Боєва С.С.
1-3 м. ЧУ
1-3 м. КУ
3-5 м. ЧЄ до 21 р. та до 23 р. 
2 Островська Ганна Ігорівна 10.09.2000 Бахмут Ящук М.П.
Боєва С.С.
1-3 м. ЧУ
1-3 м. КУ
3-5 м. ЧЄ до 21 р. та до 23 р. 
3 Камінська Олександра Сергіївна 11.04.2000 Бахмут Ящук М.П.
Боєва С.С.
3-5 м. ЧУ
3-5 м. ЧЄ до 21 р. 
4 Яцко Костянтин Юрійович 13.11.2001 Нікольський р-н Бегім В. 1-3 м. ЧУ
3 м. ЧЄ до 21 р. 
5 Шилова Аліна Олександрівна 19.09.2002 Лиман Ігнатенко Д.С.
Бобровська І.І.
1-3 м. ЧУ
1-3 м. КЄ 
6 Дарчук Ксенія Тарасівна 18.08.1993 Слов’янськ Ігнатенко Д.С. 1-3 м. ЧУ
1-3 м. КЄ 
ЛЕГКА АТЛЕТИКА – 15 
1 Гончар Ігор Григорович 06.06.1996 Дружківка Кузьменко Ю.М.
Хейфець В.В.
1-3 ЧУ
ком. ЧЄ - фінал 
2 Легонькова Наталія Сергіївна 27.12.1982 Дружківка Ліщук В.І. виконання олімпійського нормативу на міжнародному марафоні 
3 Миколенко Марія Михайлівна 04.04.1994 Дружківка Марченко М.С.
Завгородня О.
Івчик О.Ф.
1-3 м. ЧУ
ЧС - участь 
4 Поздняков Олексій Олександрович 01.04.1995 Дружківка Марченко М.С.
Завгородня О.
Івчик О.Ф.
1-3 м. ЧУ
ком. ЧЄ - фінал 
5 Малосілов Олександр Олегович 06.06.1997 Бахмут Чумак А.І. та О.В.
Кравченко А.
1-3 м. ЧУ
3-8 м. ЧЄ молодь 
6 Коваль Катерина Костянтинівна 09.07.2000 Бахмут Серорез Т.Б.
Кривошанов О.Ю.
Скирда І.В.
1-3 м. ЧУ юніори
8-16 м. ЧЄ юніори 
7 Пироженко Наталія Дмитрівна 23.01.1997 Бахмут Степанцов К.А.
Половінкіна Т.П.
1-3 м. ЧУ
ЧЄ молодь - фінал 
8 Аліксійчук Андрій Іванович 04.09.1997 Бахмут Степанцов К.А.
Тимощук Р.М.
1-3 м. ЧУ
6-12 м. ЧЄ молодь 
9 Калюжна Вікторія Петрівна 11.07.1994 Дружківка Ліщук В.І. 1-3 м. ЧУ
ЧС участь 
10 Радюк Олена Олександрівна 07.02.1999 Бахмут Серорез Т.Б.
Кривошанов О.Ю.
1-3 м. ЧУ молодь
8-16 м. ЧЄ молодь 
11 Голєнєва Анастасія Романівна 08.09.1995 Дружківка Клименко В.М. 1-3 м. ЧУ
ком. ЧЄ – фінал
ЧС – участь (естаф.) 
12 Коноваленко Артем Олександрович 11.05.2000 Бахмут Серорез Т.Б.
Хейфець В.В.
1-3 м. ЧУ юніори
8-16 м. ЧЄ юніори 
13 Пирогов Олександр Сергійович 24.03.1999 Маріуполь Лемешко С.Й.
Чумак А.І. та О.В.
1-3 м. ЧУ молодь
ЧЄ серед молоді – фінал (естаф.) 
14 Семьонова Богдана Григорівна 26.08.1999 Дружківка Ліщук В.І. 1-3 м. ЧУ молодь
ЧЄ молодь - участь 
15 Лонський Вадим Олексійович 31.05.1999 Дружківка Ліщук В.І. 1-3 м. ЧУ молодь
ЧЄ молодь - участь 
ПЛАВАННЯ – 4 
1 Григор’єв Леонід Олегович 03.11.1996 Маріуполь Конжуков О.В. 3-4 м. ЧУ 
2 Красіна Анастасія Андріївна 28.11.2001 Маріуполь Конжуков О.В.
Сівак І.Г.
1-3 м. ЧУ 
3 Григоренко Євгенія Віталіївна 31.03.2001 Бахмут Морозова Т.В.
Шамич В.М.
3-4 м. ЧУ 
4 Агаджанян Сергій Арменович 14.04.2000 Слов'янськ Бризицька О.М.
Казначєєв А.В.
6-7 м. ЧУ 
СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО – 1 
1 Шуплякова Катерина Володимирівна 13.04.1995 Маріуполь Сидоров Д.М.
Кірпулянський К.Л.
1-16 м. ЧЄ
1-3 м. ЧУ 
ТРИАТЛОН – 1 
1 Соснова Віра Анатоліївна 24.01.1995 Маріуполь Драгулян Г.В. 1-3 м. ЧУ
5-10 м. ЧЄ
5-20 м. етапи КС 
ТХЕКВОНДО ВТФ – 1 
1 Гарбар Андрій Сергійович 11.08.2000 Дружківка Бірюков Ю.В.
Страшненко В.М.
1-2 м. ЧУ
1-3 м. ЧЄ молодь
1-3 м. МЗ G-1 
 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2018 році

Посилання: