Управління фізичної культури та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm.dr@gmail.com
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 
Головна » Спортсмени і тренери » Список стипендиатів-2019

СПИСОК
спортсменів Школи вищої спортивної майстерності
на отримання обласної стипендії в 2019 році


з/п
Прізвище, ім’я Досягнення в 2018 році
Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту
у розмірі шести прожиткових мінімумів
1. Бережна (Махіня) Аліна член національної збірної команди України з боротьби вільної, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
2. Білостоцький Ростислав член національної збірної команди України з боксу, чемпіон України
3. Джус Володимир член національної збірної команди України з велосипедного спорту, дворазовий чемпіон України
4. Зайцев Роман член національної збірної команди України з важкої атлетики, чемпіон України
5. Коростельов Владислав член національної збірної команди України з боротьби греко-римської, чемпіон України
6. Крилова Маргарита член національної збірної команди України з триатлону, триразова чемпіонка України, чемпіонат Європи з акватлону – 5 місце
7. Миколенко Марія член національної збірної команди України з легкої атлетики, триразова чемпіонка України
8. Митрофанов Віталій член національної збірної команди України з важкої атлетики, чемпіон України серед юніорів та молоді, 4 місце – чемпіонат Європи серед молоді
9. Пилипець Максим член національної збірної команди України з боксу, бронзовий призер чемпіонату Європи
10. Саладуха Ольга член національної збірної команди України з легкої атлетики, триразова чемпіонка України
11. Семенова Наталя член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
12. Смелик Сергій член національної збірної команди України з легкої атлетики, чотириразовий чемпіон України
13. Сухоруков Юрій член національної збірної команди України зі стрільби кульової, чемпіон України
14. Ткачук Вікторія член національної збірної команди України з легкої атлетики, чотириразова чемпіонка України
15. Хоцянівський Олександр член національної збірної команди України з боротьби вільної, чемпіон України
16. Чернецький Олександр член національної збірної команди України з боротьби греко-римської, чемпіон України
17. Шимечко (Каліна) Юлія член національної збірної команди України з важкої атлетики, чемпіонка України
Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1. Аліксійчук Андрій член національної збірної команди України з легкої атлетики, дворазовий чемпіон України серед молоді, перспективний спортсмен
2. Будяк Анатолій член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
3. Васильєв Максим член національної збірної команди України з велосипедного спорту, триразовий чемпіон України
4. Гончар Ігор член національної збірної команди України з легкої атлетики, триразовий чемпіон України
5. Єфімчук Надія член національної збірної команди України з важкої атлетики, 5 місце – чемпіонат Європи серед молоді, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
6. Кірпулянський Дмитро член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, бронзовий призер чемпіонату світу з біатлу
7. Красуцька Анна член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
8. Кудряшов Валерій член національної збірної команди України з вітрильного спорту, чемпіон України
9. Куліков Ілля член національної збірної команди України з важкої атлетики, 5 місце – чемпіонат Європи до 20 років, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
10. Логвиненко Аліна член національної збірної команди України з легкої атлетики, чотириразова чемпіонка України
11. Малєєв Тимур член національної збірної команди України з велосипедного спорту, дворазовий чемпіон України
12. Меньшиков Іван член національної збірної команди України з триатлону, чотириразовий чемпіон України
13. Пироженко Наталія член національної збірної команди України з легкої атлетики, чотириразова чемпіонка України
14. Радюк Олена член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
15. Сітковський Олександр член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
16. Соснова Віра член національної збірної команди України з триатлону, чотириразова чемпіонка України
17. Шелест Михайло член національної збірної команди України з тхеквондо ВТФ, чемпіон України
18. Шклярук Андрій член національної збірної команди України зі стрільби кульової, чемпіон України
 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2018 році

Посилання: