Департамент сім'ї, молоді та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm_dr@i.ua
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 

Визначені кращі спортсмени і тренери ШВСМ за підсумками 2017 року

Школа вища спортивної майстерності Донецької області визначила кращих у 2017 році спортсменів та тренерів. Рейтинг складався за підсумками виступу атлетів на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Визначені кращі спортсмени і тренери ШВСМ за підсумками 2017 року

Так, місця в топ-десятці спортсменів посіли: Вікторія Сухорукова (стрільба кульова), Альона Шевкопляс (важка атлетика), Наталя Семенова (легка атлетика), Ігор Обухов (важка атлетика), Андрій Гарбар (тхеквондо ВТФ), Маргарита Крилова (триатлон), Єгор Жуков (легка атлетика), Олександр Малосілов (легка атлетика), Іван Меньшиков (триатлон), Олена Радюк (легка атлетика).

Успішною роботою в 2017 року відзначилися тренери Георгій Драгулян (триатлон), Ірина Сухорукова (стрільба кульова), Денис Задрановський (важка атлетика), Юрій Бірюков (тхеквондо ВТФ), Тетяна Серорез (легка атлетика), Володимир Ліщук (легка атлетика), Костянтин Степанцов (легка атлетика), Ольга Семенова (легка атлетика), Віктор Романчук (важка атлетика), бригада Анатолій та Олена Чумаки (легка атлетика).

Рейтинг кращих спортсменів ШВСМ у 2017 році

Місце

П.І. спортсмена

Вид спорту

Очки

1

Сухорукова Вікторія

Стрільба кульова

2095

2

Шевкопляс Альона

Важка атлетика

1570

3

Семенова Наталя

Легка атлетика

1425

4

Обухов Ігор

Важка атлетика

1270

5

Гарбар Андрій

Тхеквондо ВТФ

1115

6

Крилова Маргарита

Триатлон

1025

7

Жуков Єгор

Легка атлетика

957,5

8

Малосілов Олександр

Легка атлетика

950

9

Меньшиков Іван

Триатлон

922,5

10

Радюк Олена

Легка атлетика

880

Рейтинг кращих тренерів ШВСМ у 2017 році

Місце

П.І.Б. тренера

Вид спорту

Очки

1

Драгулян Георгій Васильович

Триатлон

4181,75

2

Сухорукова Ірина Геннадіївна

Стрільба кульова

4050,5

3

Задрановський Денис Юрійович

Важка атлетика

3293

4

Бірюков Юрій Віталійович

Тхеквондо ВТФ

2412,5

5

Серорез Тетяна Борисівна

Легка атлетика

2384,5

6

Ліщук Володимир Іванович

Легка атлетика

1987,5

7

Степанцов Костянтин Альбертович

Легка атлетика

1703

8

Семенова Ольга Володимирівна

Легка атлетика

1665

9

Романчук Віктор Васильович

Важка атлетика

1385,25

10

Чумак Анатолій Іванович

Чумак Олена Віталіївна

Легка атлетика

по
1221,75

 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2017 році

Посилання: