Управління фізичної культури та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm.dr@gmail.com
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 

Донеччину на чемпіонаті Європи в Польщі представили три важкоатлети, Ілля Куліков – з малою «бронзою»

З 20 по 27 жовтня в польському місті Замосць відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років.

Донеччину на чемпіонаті Європи в Польщі представили три важкоатлети, Ілля Куліков – з малою «бронзою»

На міжнародний поміст після майже річної перерви повернулись українські штангісти. У складі національної збірної, до якого увійшло 29 чоловік, Донецьку область представили три спортсмени.

У віковій категорії молодь до 23 років від нашого регіону виступили Надія Єфімчук, представниця школи вищої спортивної майстерності, та Ілля Куліков з Вугледару, спортсмен ШВСМ та обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики.

Надія Єфімчук у ваговій категорії до 48 кг із результатом у сумі двоборства 154 кг посіла 5 місце (ривок – 68 кг, поштовх – 86 кг).

 


Ілля Куліков також зібрав у сумі двоборства п’ятий результат – 348 кг – у ваговій категорії до 94 кг. Зазначимо, що у вправі поштовх наш важкоатлет зафіксував штангу вагою 196 кг, що принесло йому малу бронзову медаль.

 


У змаганнях серед юніорів до 20 років Донеччину гідно представив Віталій Митрофанов з Білозерського, спортсмен ШВСМ та ОСДЮСШОР з важкої атлетики. За підсумками боротьби у ваговій категорії до 77 кг сума двоборства Віталія склала 311 кг (ривок – 141 кг, поштовх – 170 кг), і вона дозволила йому посісти четверту сходинку. Зазначимо, що бронзовий призер змагань Корнелюк Пржемислав зібрав у сумі на 5 кг більше (316 кг).

 


Фото - European Junior & U23 Weightlifting Championships 2018

 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2018 році

Посилання: