Департамент сім'ї, молоді та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm.dr@gmail.com
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 

Визначені кращі спортсмени і тренери ШВСМ за підсумками 2018 року

Школа вищої спортивної майстерності Донецької області визначила кращих у 2018 році спортсменів та тренерів. Рейтинг складався за підсумками виступу атлетів на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Визначені кращі спортсмени і тренери ШВСМ за підсумками 2018 року

Так, місця в топ-десятці спортсменів посіли: Дмитро Кірпулянський (сучасне п’ятиборство), Владислав Коростельов (боротьба греко-римська), Віра Соснова (триатлон), Віталій Митрофанов (важка атлетика), Маргарита Крилова (триатлон), Сергій Смелик (легка атлетика), Володимир Джус (велоспорт), Максим Васильєв (велоспорт), Анастасія Спас (сучасне п’ятиборство), Юрій Сухоруков (стрільба кульова).

Успішною роботою в 2018 року відзначилися тренери Георгій Драгулян (триатлон), Денис Задрановський (важка атлетика), Ірина Сухорукова (стрільба кульова), Михайло Марченко (легка атлетика), Дмитро Сидоров (сучасне п’ятиборство), Павло Кірпулянський (сучасне п’ятиборство), Тетяна Серорез (легка атлетика), Олексій Солнцев (велоспорт), Костянтин Степанцов (легка атлетика), Анатолій та Олена Чумаки (легка атлетика).

Рейтинг кращих спортсменів ШВСМ у 2018 році


з/п

П.І. спортсмена

Спортивне звання

Вид спорту

Кращі результати 2018 року

Сума балів

П.І.Б. тренера

1

Кірпулянський Дмитро

заслужений майстер
спорту України

сучасне п’ятиборство

2 м. – чемпіонат України
10 м. – чемпіонат Європи (естафета)
7 м. – чемпіонат світу (естафета)
3 м. – чемпіонат світу з біатлу (естафета)
1 м. – чемпіонат світу з триатлу (командне)

3057,5

Сидоров Дмитро Михайлович

Кірпулянський Павло Костянтинович

2

Коростельов Владислав

майстер спорту України

боротьба греко-римська

1 м. – чемпіонат України до 23 років
2 м. – чемпіонат України
7 м. – чемпіонат Європи
9 м. – чемпіонат Європи до 23 років
8 м. – чемпіонат світу до 23 років
9 м. – чемпіонат світу до 23 років (командне)

1675

Барановський Віталій Михайлович

Узун Артем Геннадійович

3

Соснова Віра

майстер спорту України

триатлон

4 м. – чемпіонат світу з акватлону (молодь)
1 м. – чемпіонат України з триатлону в приміщеннях
1 м. – чемпіонат України з дуатлону
2 м. – чемпіонат України з триатлону на суперспринті
1 м. – чемпіонат України в олімпійській естафеті мікст
1 м. – командний чемпіонат України в приміщені
6 м. – Кубок Азії
3 м. – фінал Кубку України на олімпійській дистанції
1 м. – чемпіонат України з дуатлону серед молоді

1192,5

Драгулян Георгій Васильович

4

Митрофанов Віталій

майстер спорту України

важка атлетика

3 м. – Кубок України
1 м. – чемпіонат України серед юніорів
1 м. – чемпіонат України серед молоді
2 м. – чемпіонат України
4 м. – чемпіонат Європи серед молоді
Юніорський рекорд України у ривку – 141 кг (в/к до 81 кг)

1140

Задрановський Денис Юрійович

5

Крилова Маргарита

майстер спорту України

триатлон

1 м. – чемпіонат України
1 м. – чемпіонат України з акватлону
1 м. – чемпіонат України серед ШВСМ
3 м. – Кубок Азії
4 м. – Кубок Африки
9 м. – Кубок Європи
5 м. – чемпіонат світу з акватлону
2 м. – світовий рейтинг з акватлону
2 м. – чемпіонат України з зимового акватлону
кандидат на участь у Перших Всесвітніх пляжних іграх з акватлону

1110

Драгулян Георгій Васильович

6

Смелик Сергій

майстер спорту України міжнародного класу

легка атлетика

1 м. – чемпіонат України (чотири рази)
5 м. – чемпіонат Європи (естафети)
12 м. – чемпіонат Європи (200 м)

990

Будков Сергій Олександрович

7

Джус Володимир

майстер спорту України міжнародного класу

велоспорт

1 м. – Кубок України (багатоденна гонка)
1 м. – Кубок України (групова гонка)
1 м – чемпіонат України (трек)
1 м. – чемпіонат України (медісон)
11 м. – чемпіонат Європи (критеріум)
5 м. – чемпіонат Європи (елімінатор)

982,5

Солнцев Олексій В’ячеславович

Мирза Микола Мирчанович

8

Васильєв Максим

майстер спорту України міжнародного класу

велоспорт

1 м. – чемпіонат України (критеріум)
1 м – чемпіонат України (трек)
1 м. – чемпіонат України (медісон)
8 м. – чемпіонат Європи, трек, командна гонка
11 м. – чемпіонат Європи (критеріум)

897,5

Мирза Микола Мирчанович

Солнцев Олексій В’ячеславович

9

Спас Анастасія

майстер спорту України міжнародного класу

сучасне п’ятиборство

1 м. – чемпіонат України (зимовий)
2 м. – чемпіонат України
5 м. – чемпіонат Європи (фехтування)
9 м. – чемпіонат Європи (команда)

895

Сидоров Дмитро Михайлович

Кірпулянський Павло Костянтинович

10

Сухоруков Юрій

заслужений майстер спорту України

стрільба кульова

1 м., 2 м., 3 м. – чемпіонат України
11 м. – чемпіонат світу

845

Сухорукова Ірина Геннадіївна

Рейтинг кращих тренерів ШВСМ у 2018 року


з/п

П.І.Б. тренера

Вид спорту

П.І. кращих спортсменів
– вихованців тренера

Сума балів

1

Драгулян Георгій Васильович

триатлон

Крилова Маргарита, Соснова Віра,
Меньшиков Іван, Шабанов Дмитро,
Зємцев Віктор

4662,5

2

Задрановський Денис Юрійович

важка атлетика

Коханенко Олена, Гладиш Олександр,
Кобець Максим, Алєксандрова Марина,
Єфімчук Надія, Митрофанов Віталій

3315

3

Сухорукова Ірина Геннадіївна

стрільба кульова

Сухорукова Вікторія, Сухоруков Юрій,
Чуніхіна Валентина, Сулімова Карина,
Дімніч Ігор, Шклярук Андрій

2700

4

Марченко Михайло Степанович

легка атлетика

Миколенко Марія, Поздняков Олексій,
Красуцька Анна, Демченко Валентина,
Сергієнко Олексій

2489

5

Сидоров Дмитро Михайлович

сучасне п’ятиборство

Кірпулянський Дмитро, Спас Анастасія,
Шуплякова Катерина

2390

6

Кірпулянський Павло Костянтинович

сучасне п’ятиборство

Кірпулянський Дмитро, Спас Анастасія,
Шуплякова Катерина

2390

7

Серорез Тетяна Борисівна

легка атлетика

Радюк Олена, Коваль Катерина,
Винничук Євген, Коноваленко Артем,
Кривошанов Олексій, Піддубний Артем

2385

8

Солнцев Олексій В’ячеславович

велоспорт

Джус Володимир, Малєєв Тимур

1717,5

9

Степанцов Костянтин Альбертович

легка атлетика

Аліксійчук Андрій, Пироженко Наталя,
Сітковський Олександр, Дуць Марина

1648,5

10

Чумак Анатолій Іванович

легка атлетика

Малосілов Олександр, Логвиненко Аліна,
Ткачук Вікторія, Пирогов Олександр,
Попова Катерина, Нелепа Ганна

1353

10

Чумак Олена Віталіївна

легка атлетика

Малосілов Олександр, Логвиненко Аліна,
Ткачук Вікторія, Пирогов Олександр,
Попова Катерина, Нелепа Ганна

1353


 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2018 році

Посилання: