Управління фізичної культури та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm.dr@gmail.com
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 

Спортсменів і тренерів ШВСМ нагороджено на урочистій зустрічі з Олександром Куцем

27 грудня в Краматорську, у конференц-залі Донецької облдержадміністрації, відбулась урочиста зустріч голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця з провідними спортсменами та тренерами регіону.

Спортсменів і тренерів ШВСМ нагороджено на урочистій зустрічі з Олександром Куцем

«Дуже приємно, що така велика кількість видатних атлетів представляє Донецьку область. Я дійсно пишаюсь вами, спортсменами, та вашими тренерами – вольовими, сильними, цілеспрямованими. Своїм прикладом мужності, самовідданості ви підтягуєте в спортивні секції молодь. Відверто скажу, що для розвитку спортивної інфраструктури робиться багато, але, мабуть, недостатньо. Перед Донеччиною стоїть багато викликів – відновлення житла, зруйнованого війною, забезпечення житлом переселенців, розвиток критичної інфраструктури та багато іншого, але я запевняю, що обласна влада ні на хвилину не забуває про тих, хто прославляє наш регіон на міжнародній арені, здобуває велику кількість нагород. Ми докладатимемо максимум з можливих зусиль для розвитку спорту області», - заявив голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць.

Також очільник регіону зазначив, що у найближчих планах – забезпечення житлом спортсменів та тренерів.

«Зараз ми маємо ситуацію, коли значна кількість спортсменів і тренерів – це внутрішньо переміщені особи без власного житла. Дуже прикро, коли вони виїжджають з Донецької області в пошуках необхідних умов і приймають запрошення виступати за інші регіони. А ми хочемо, щоб наші спортсмени залишались тут і представляли рідну Донеччину. Ми розуміємо, що побутові проблеми можуть впливати на хід тренувань, а тому докладемо зусиль для того, аби спортсмени і тренери отримали такі необхідні їм квартири», - наголосив Олександр Куць.


За підтримку гандбольної команди Суперліги чемпіонату України «Донбас» лист-подяку Донецької облдержадміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації висловлено публічному акціонерному товариству «Донбасенерго». Нагороду отримав головний тренер команди Іван Фучеджи.


Посвідчення про присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України міжнародного класу» учню-спортсмену відділення велосипедного спорту школи вищої спортивної майстерності Тімуру Малєєву отримав його особистий тренер Олексій Солнцев.


За підсумками жовтня 2018 року відзнаками «Кращий спортсмен місяця Донецької області» і «Кращий тренер місяця Донецької області» та сертифікатами на виплату одноразової грошової винагороди заохочені: Дмитро Кірпулянський – бронзовий призер чемпіонату світу з біатлу/триатлу та Дмитро Сидоров – заслужений тренер України з сучасного п’ятиборства, особистий тренер Дмитра Кірпулянського.Після урочистої церемонії нагородження слово-відповідь взяв заслужений майстер спорту України з сучасного п’ятиборства, кращий спортсмен ШВСМ у 2018 році Дмитро Кірпулянський:

«Шановний Олександре Івановичу, від імені всіх спортсменів-олімпійців Донецької області висловлюю Вам подяку за допомогу, яка надається на високому рівні. Завдяки Вашій підтримці в нашому регіоні будуються і модернізуються спортивні майданчики, заохочуються за досягнення спортсмени і тренери. А що найважливіше – ви надаєте альтернативу нашій молоді, щоб вона не витрачала час на комп’ютерні ігри, а знайшла себе в спорті, дотримувалась здорового способу життя.

Наступні 2019-й і 2020-й роки стануть дуже важливими для всієї світової спортивної спільноти, адже будуть відбірковими на Олімпійські ігри в Токіо. Вірю, що спортсмени Донецької області зможуть вибороти ліцензії на відповідних міжнародних змаганнях та гідно представити регіон на майбутній Олімпіаді. Окремі слова подяки варто сказати нашим тренерам, які вкладають у нас, спортсменів, свій час, сили, енергію. Хочу подякувати департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації за всіляку підтримку, яка дає можливість тренуватись і показувати високі спортивні результати».


На знак подяки за вагому підтримку Дмитро Кірпулянський вручив очільнику Донецької області Олександру Куцю новий комплект олімпійської спортивної форми.


 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2018 році

Посилання: