м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm.dr@gmail.com

Фотогалерея

ШВСМ у Facebook

Низку нагород і командну «бронзу» вибороли спортсмени ШВСМ у складі збірної команди Донецької області на чемпіонаті України з легкої атлетики

З 07 по 08 лютого у місті Суми в легкоатлетичному манежі СумДУ проходив чемпіонат України серед дорослих та молоді та чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств.

Низку нагород і командну «бронзу» вибороли спортсмени ШВСМ  у складі збірної команди Донецької області на чемпіонаті України  з легкої атлетики

В заключний день змагань запекла боротьба була в секторі  з потрійного стрибка,  як серед жінок так і чоловіків.

Серед жінок за право бути  на п’єдесталі пошани  розгорілась боротьба  серед представниць Донецької області, досвідченою та титулованою Ольгою Саладухою та Анною Красуцькою. Ольга показала результат 14.15, цього достатньо було для перемоги. Анна з результатом 13.90 посіла друге місце та виконала норматив на чемпіонат Європи у приміщенні, який пройде напочатку березня у Глазго.

Нагадаємо, що Ольга раніше виконала норматив для участі у чемпіонаті Європи (Всеукраїнські змагання,15.01.2019, м. Київ – 14,20), а цим офіційним стартом впевнено підтвердила свої можливості.

Серед чоловіків у фінальній серії стрибків Олександр Малосілов приземлився на позначці 16 метрів 12 сантиметрів та посів друге місце, Артем Коноваленко з особистим рекордом посів третє місце.

У фіналі з бігу на 200 метрів серед жінок Олена Радюк перемогла з особистим рекордом 25,15. Олександр Пирогов показав час 22.69, займає третє місце серед молоді та п'яте серед чоловіків.

Не залишився п'єдестал пошани без представників Донеччини на середніх  дистанціях. На 1500 метрів Андрій Аліксійчук з результатом 3:57.11 посів третє місце серед чоловіків та перше серед молоді. Артем Алфімов з часом 3:58.24  став п'ятим серед чоловіків та третім серед молоді.

Додамо, що Артем Алфімов приймав участь з бігу на 3000 метрів у другий день змагань, показав час 8:25.10, ставши бронзовим призером серед чоловіків та переможцем серед молоді.

У другий день змагань,з бігу на 800 метрів Наталя Пироженко – Чорномаз  з особистим рекордним часом 2:07.41 фінішувала третьою серед жінок та першою серед молоді.

Також з особистим рекордом на дистанції 400  метрів Олексій Поздняков посів третє місце результатом 47.65.

Завершальний вид програми - естафета 4х400 метрів серед жінок та чоловіків, де команда жінок у складі Анастасії Голєнєвої, Марії Миколенко, Олени Радюк та Аліни Логвиненко з часом 3:44.88 виборола перемогу. Чоловіча команда стала срібним призером  у складі Євгена Винничука, Андрія Аліксійчука, Олексія Кривошанова  та Олексія Позднякова з часом 3:19.08.

Результати спортсменів, які увійшли до 12-ки кращих серед дорослих:

Ігор Гончар - стрибки у довжину (7.55) – 4 місце;

Юлія Чумаченко – стрибки у висоту (1.95) – 4 місце;

Ганна Нелепа – багатоборство (4065) – 4 місце (виконала майстра спорту України);