E-mail: shvsm.dr@gmail.com

Фотогалерея

ШВСМ у Facebook

Важкоатлети ШВСМ відзначились на чемпіонаті України в Харкові

З 4 по 9 лютого в місті Харків відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 17 років (2002-2006 рр.н.) та чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з різних куточків України.

Важкоатлети ШВСМ  відзначились на чемпіонаті України в Харкові

Школу вищої спортивної майстерності представили молоді спортсмени, переважно змінного складу.

Другий рік поспіль переможцем чемпіонату країни серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання Євген Бурбала (вагова категорія понад 109 кг, результат 315 кг у сумі двоборства, тренер Володимир Худін, м. Вугледар, ОСДЮСШОР/ШВСМ). Євген Бурбала здобув право на участь у чемпіонаті світу (березень, США) і чемпіонаті Європи (вересень, Румунія) серед юнаків віком до 17 років.

Срібні нагороди здобули: Ілля Москаленко у в/к до 81 кг з результатом 290 кг у сумі двоборства (Бахмут/Краматорськ, ДВУОР ім. С. Бубки/ШВСМ ), Ганна Шарова  у в/к до 71 кг з результатом 152 кг у сумі двоборства (Бахмут/Краматорськ, ДВУОР ім. С. Бубки/ШВСМ),

Бронзовою призеркою стала Діана Білик (Дружківка, ШВСМ, тренер Віктор Кузнецов) у в/к понад 87 кг з результатом 137 кг у сумі двоборства.

У чемпіонаті України серед юнаків і дівчат віком до 17 років важкоатлети показали такі результати:

Микола Хара у в/к 73 кг з результатом 213 кг посів п'яте місце,  Віталій Саламаха у в/к 61 кг з результатом 175кг посів десяте місце.