Управління фізичної культури та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm.dr@gmail.com
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 

Оберіть кращого спортсмена ШВСМ у лютому 2019 року

Школа вищої спортивної майстерності Донецької області щомісяця підбиває підсумки виступів своїх спортсменів на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Оберіть кращого спортсмена ШВСМ у лютому 2019 року

Прийшов час визначити кращого за підсумками лютого 2019 року.

Завдяки своїм результатам у минулому місяці до топ-десятки потрапили:

1) Кристина Юрчук – 1 місця з бігу на 60 м з бар’єрами на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів (10 лютого, Стамбул, Туреччина) та міжнародній матчевій зустрічі збірних команд з легкої атлетики серед юніорів Білорусь - Латвія - Естонія - Франція - Польща - Туреччина - Україна - Литва (25-26 лютого, Мінськ, Білорусь);

2) Артем Коноваленко – 1 місце в потрійному стрибку на міжнародній матчевій зустрічі збірних команд з легкої атлетики серед юніорів Білорусь - Латвія - Естонія - Франція - Польща - Туреччина - Україна - Литва (25-26 лютого, Мінськ, Білорусь);

3) Владислав Коростельов – 1 місце на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед дорослих (30 січня – 2 лютого, Кременчук);

4) Олександр Чернецький – 1 місце на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед дорослих (30 січня – 2 лютого, Кременчук);

5) Олена Радюк – 1 місця в бігу на 200 м та жіночій естафеті 4х400 м на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (7-9 лютого, Суми);

6) Андрій Аліксійчук – 3 місце серед чоловіків та 1 місце серед молоді в бігу на 1500 м, 1 місце в чоловічій естафеті 4х400 м на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (7-9 лютого, Суми);

7) Артем Алфімов – 3 місце серед чоловіків та 1 місце серед молоді в бігу на 3000 м на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (7-9 лютого, Суми);

8) Наталя Пироженко-Чорномаз – 3 місце серед жінок та 1 місце серед молоді в бігу на 800 м на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (7-9 лютого, Суми);

9) Ольга Саладуха – 1 місця в потрійному стрибку на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (7-9 лютого, Суми) та Кубку України з легкої атлетики у приміщенні (16 лютого, Київ);

10) Анна Красуцька – 1 місце в потрійному стрибку на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні (16 лютого, Стамбул, Туреччина).

Голосування проводитиметься на сайті Школи вищої спортивної майстерності shvsm.dn.ua (опитування розміщене в лівій боковій частині головної сторінки сайту) та соціальній мережі Facebook за посиланням: https://apps.facebook.com/my-polls/form/the_best_athlete_february2019_shvsm-dn-ua.

Голосування триватиме до 00-00 понеділка, 11 березня.

 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2018 році

Посилання: