Управління фізичної культури та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm.dr@gmail.com
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 

Ольга Саладуха – краща спортсменка ШВСМ у лютому 2019 року

Школа вищої спортивної майстерності Донецької області щомісяця підбиває підсумки виступів своїх спортсменів на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Ольга Саладуха – краща спортсменка ШВСМ у лютому 2019 року

11 березня завершилося голосування за звання кращого атлета ШВСМ у лютому 2019 року.

У підсумку, найбільшу кількість голосів отримала заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Ольга Саладуха, яка в минулому місяці посіла 1 місця в потрійному стрибку на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (7-9 лютого, Суми) та Кубку України з легкої атлетики у приміщенні (16 лютого, Київ).

Нагадаємо, до числа номінантів на звання кращого спортсмена ШВСМ Донецької області в лютому 2019 року також потрапили:

- Кристина Юрчук – 1 місця з бігу на 60 м з бар’єрами на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів (10 лютого, Стамбул, Туреччина) та міжнародній матчевій зустрічі збірних команд з легкої атлетики серед юніорів Білорусь - Латвія - Естонія - Франція - Польща - Туреччина - Україна - Литва (25-26 лютого, Мінськ, Білорусь);

- Артем Коноваленко – 1 місце в потрійному стрибку на міжнародній матчевій зустрічі збірних команд з легкої атлетики серед юніорів Білорусь - Латвія - Естонія - Франція - Польща - Туреччина - Україна - Литва (25-26 лютого, Мінськ, Білорусь);

- Владислав Коростельов – 1 місце на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед дорослих (30 січня – 2 лютого, Кременчук);

- Олександр Чернецький – 1 місце на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед дорослих (30 січня – 2 лютого, Кременчук);

- Олена Радюк – 1 місця в бігу на 200 м та жіночій естафеті 4х400 м на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (7-9 лютого, Суми);

- Андрій Аліксійчук – 3 місце серед чоловіків та 1 місце серед молоді в бігу на 1500 м, 1 місце в чоловічій естафеті 4х400 м на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (7-9 лютого, Суми);

- Артем Алфімов – 3 місце серед чоловіків та 1 місце серед молоді в бігу на 3000 м на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (7-9 лютого, Суми);

- Наталя Пироженко-Чорномаз – 3 місце серед жінок та 1 місце серед молоді в бігу на 800 м на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (7-9 лютого, Суми);

- Анна Красуцька – 1 місце в потрійному стрибку на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні (16 лютого, Стамбул, Туреччина).

Із переліком топ-атлетів минулих місяців можна ознайомитися за посиланням.

 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2018 році

Посилання: