Управління фізичної культури та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm.dr@gmail.com
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 

Крістіна Бородіна – чемпіонка України з важкої атлетики (U-20), шестеро штангістів ШВСМ – призери в Коломиї

З 25 по 29 березня в місті Коломия (Івано-Франківська область) відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів і юніорок віком до 20 років.

Крістіна Бородіна – чемпіонка України з важкої атлетики (U-20), шестеро штангістів ШВСМ – призери в Коломиї

За підсумками змагань семеро спортсменів Донецької області зійшли на п’єдестал чемпіонату країни, здобувши 1 золоту медаль, 4 срібні і 2 бронзові нагороди в сумі двоборства.

Чемпіонкою України серед юніорок стала Крістіна Бородіна з міста Вугледар (спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту), впевнено випередивши усіх конкуренток у ваговій категорії до 81 кг з результатом 197 кг.

Срібні призери:

- категорія до 55 кг – Марина Алєксандрова (м. Білозерське / м. Бахмут, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту), результат у сумі двоборства 163 кг;

- категорія до 76 кг – Ганна Шарова (м. Краматорськ / м. Бахмут, ДВУОР ім. С.Бубки), результат у сумі двоборства 155 кг;

- категорія понад 87 кг – Діана Білик (м. Дружківка), результат у сумі двоборства 150 кг;

- категорія до 89 кг – Ілля Москаленко (м. Краматорськ / м. Бахмут, ДВУОР ім. С.Бубки), результат у сумі двоборства 302 кг, вперше виконав норматив майстра спорту України.

Бронзові призери:

- категорія до 55 кг – Віталій Саламаха (м. Вугледар), результат у сумі двоборства 184 кг;

- категорія понад 109 кг – Євген Бурбала (м. Вугледар), результат у сумі двоборства 325 кг; 17-річний атлет вперше виконав норматив майстра спорту України.

Четверті місця посіли, продемонструвавши гідні результати, Арсен Погосов (категорія до 73 кг, м. Дружківка) і Максим Зайченко (категорія до 109 кг, м. Бахмут). П’яте місце посів 16-річний Іван Горобець (категорія до 109 кг).

  

 

 

 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2018 році

Посилання: