Управління фізичної культури та спорту
Донецької обласної державної адміністрації

Школа вищої спортивної майстерності

м. Дружківка, вул. Космонавтів, 40
E-mail: shvsm.dr@gmail.com
 

Фотогалерея

 

 ШВСМ у Facebook

 

 

Олександр Хоцянівський та Аліна Бережна - переможці міжнародного турніру з боротьби

10-12 травня в київському Палаці спорту пройшов 23-й міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям і тренерам.

Олександр Хоцянівський та Аліна Бережна - переможці міжнародного турніру з боротьби


Напередодні Європейських ігор та ліцензійного чемпіонату світу в Україну з'їхались спортсмени близько 20 країн світу: США, Канади, Грузії, Великобританії, Франції, Японії, Фінляндії, Австрії, Польщі, Швеції, Казахстану, Катару та інших. На столичний килим вийшли провідні вітчизняні борці.

Школу вищої спортивної майстерності представили сім спортсменів (троє борців вільного стилю та четверо греко-римського стилю).

У вільній та жіночій боротьбі перемогу святкували майстер спорту міжнародного класу - Олександр Хоцянівський у в/к 125 кг та Заслужений майстер спорту - Аліна Бережна у в/к 68 кг. Ірина Гусяк  посіла п'яте місце змагань в/к 55 кг.

Додамо, що Олександр Хоцянівський виборов ліцензію на ІІ Європейські ігри, які пройдуть 21-30 червня у Мінську (Білорусь).


У греко-римському стилі  на другу сходинку п'єдесталі пошани піднявся майстер спорту України міжнародного класу - Олександр Шишман у в/к 97 кг. Бронзовим призером став майстер спорту України Владислав Коростельов у в/к 55 кг. У в/к 72 кг Максим Євтушенко посів 5 місце,  Дмитро Пиньков 13 місце.


Вітаємо спортсменів та тренерів!


 
Щотижневі звіти і плани:


 Кращі в 2018 році

Посилання: