Олімпійські ігри в Токіо

23 липня - 8 серпня 2021 року

Кандидати на Токіо-2020

ПІБ
кандидата
Рік
народження
Місто Спортивна
організація
ПІБ
особистого тренера
Ліцензійні змагання 2021 р.
БОКС – 2
1 Бiлостоцький Ростислав Сергійович 28.01.1997 Маріуполь ШВСМ, КДЮСШ «Лідер» Пiдмастерчик Я.М. 22-26.04.2021 р. Кваліфікаційний Європейський турнір до ОІ, м. Лондон (Великобританія)
15-27.06.2021 р. Кваліфікаційний світовий турнір до ОІ, м. Париж (Франція)
Дедлайн – 05.07.2021
2 Охрей Ганна Костянтинівна 28.11.1990 Краматорськ ШВСМ Охрей К.О.

Переяслов А.О.

22-26.04.2021 р. Кваліфікаційний Європейський турнір до ОІ, м. Лондон (Великобританія)
15-27.06.2021 р. Кваліфікаційний світовий турнір до ОІ, м. Париж (Франція)
Дедлайн – 05.07.2021
БОРОТЬБА ВІЛЬНА – 3
 

3

Хоцянівський Олександр Йосипович 20.07.1990 Маріуполь ШВСМ Гаманілов І.А. Виборов ліцензію на ОІ
(вагова категорія 125 кг)
4 Бережна (Махиня) Аліна В’ячеславівна 03.01.1991 Бахмут ШВСМ Веремієнко О.М. 18-21.03.2021
Будапешт (Угорщина) Європейський кваліфікаційний турнір
06-09.05.2021 м. Софія (Болгарія) – Світовий кваліфікаційний турнір
Дедлайн – 05.07.2021
5 Гусяк Ірина Степанівна 30.04.1990 Бахмут ШВСМ Шепелєв Г.М. 18-21.03.2021
Будапешт (Угорщина) Європейський кваліфікаційний турнір
06-09.05.2021 м. Софія (Болгарія) – Світовий кваліфікаційний турнір
Дедлайн – 05.07.2021
БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА – 1
6

 

Чернецький Олександр Степанович 17.02.1984 Маріуполь ШВСМ Барановський В.М. 18-21.03.2021
Будапешт (Угорщина) Європейський кваліфікаційний турнір
06-09.05.2021 м. Софія (Болгарія) – Світовий кваліфікаційний турнір
Дедлайн – 05.07.2021
ВАЖКА АТЛЕТИКА – 2
7 Зайцев Роман Віталійович 13.03.1987 Краматорськ ШВСМ Романчук В.В.
Жалов С.О.
Санніков О.Г.
Міжнародні рейтингові змагання. Кваліфікаційний період з 01.10.2020 до 30.04.2021 р.
Дедлайн – 05.07.2021
8 Куліков Ілля Олександрович 26.05.1997 Вугледар ОСДЮСШОР
ШВСМ
Худін В.М. Міжнародні рейтингові змагання. Кваліфікаційний період з 01.10.2020 до 30.04.2021 р.
Дедлайн – 05.07.2021
ВЕЛОСПОРТ – 5
9 Джус Володимир Андрійович 23.06.1993 Дружківка ШВСМ Міньковський Б.Д.
Солнцев О.В.
Міжнародні рейтингові змагання, етапи КЄ, КС до 30.06.2021
Дедлайн – 05.07.2021
10 Василюк Андрій Миколайович 29.08.1987 Дружківка ШВСМ Солнцев О.В. Міжнародні рейтингові змагання, етапи КЄ, КС до 30.06.2021
Дедлайн – 05.07.2021
11 Будяк Анатолій Володимирович 29.09.1995 Дружківка ШВСМ Солнцев О.В. Міжнародні рейтингові змагання, етапи КЄ, КС до 30.06.2021
Дедлайн – 05.07.2021
12 Кононенко Валерія Олександрівна 14.05.1990 Лиман ШВСМ Красов В.Р.
Гречин С.В.
Міжнародні рейтингові змагання, етапи КЄ, КС до 30.06.2021
Дедлайн – 05.07.2021
13 Нікулін Даніїл Геннадійович 19.02.1999 Лиман ОСДЮСШОР Красов В.Р. Міжнародні рейтингові змагання, етапи КЄ, КС до 30.06.2021
Дедлайн – 05.07.2021
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ – 2
14 Кудряшов Валерій Валерійович 24.02.1983 Маріуполь ШВСМ Жукалін І.Л. Кваліфікаційний період до 29.06.2021
Дедлайн – 05.07.2021
15 Жукалін Іван Леонідович 28.12.1989 Маріуполь ШВСМ самостійно Кваліфікаційний період до 29.06.2021
Дедлайн – 05.07.2021
КІННИЙ СПОРТ – 1
16 Логутенкова Інна Володимирівна 19.10.1986 Слов’янськ Пархомчук М.А.
Тверскова С.І.
Ліцензія на ОІ
ЛЕГКА АТЛЕТИКА – 13
17 Саладуха Ольга Валеріївна 04.06.1983 Бахмут ШВСМ Бойко А.Г. Виконала норматив на ОІ
(потрійний стрибок – 14,52)
18 Сітковський Олександр Васильович 09.06.1978 Маріуполь ШВСМ Степанцов К.А.
Киян В.М.
Виконав норматив на ОІ
(марафон – 2:11:25)
19 Ткачук Вікторія Вікторівна 08.11.1994 Бахмут ШВСМ Чумак А.І. Кваліфікаційний період з 01.12.2020 до 29.06.2021
Дедлайн 05.07.2021
20 Семенова Наталя Вікторівна 07.07.1982 Бахмут ШВСМ Семенова О.В. Кваліфікаційний період з 01.12.2020 до 29.06.2021
Дедлайн 05.07.2021
21 Логвиненко Аліна Вікторівна 18.07.1990 Бахмут ШВСМ Чумак А.І.
Чумак О.В.
Кваліфікаційний період з 01.12.2020 до 29.06.2021
Дедлайн 05.07.2021
22 Смелик Сергій Володимирович 19.04.1987 Бахмут ШВСМ Серорез Т.Б. Кваліфікаційний період з 01.12.2020 до 29.06.2021
Дедлайн 05.07.2021
23 Калюжна Вікторія Петрівна 11.07.1994 Дружківка ШВСМ Ліщук В.І. Міжнародний марафон –квітень 2021. Кваліфікаційний період до 31.05.2021
Дедлайн 05.07.2021
24 Миколенко Марія Михайлівна 04.04.1994 Дружківка ШВСМ Марченко М.С. Кваліфікаційний період з 01.12.2020 до 29.06.2021
Дедлайн 05.07.2021
25 Поздняков Олексій Олександрович 01.04.1995 Дружківка ШВСМ Марченко М.С. Кваліфікаційний період з 01.12.2020 до 29.06.2021
Дедлайн 05.07.2021
26 Чумаченко Юлія Вадимівна 02.10.1994 Дружківка ШВСМ Чумаченко В.М.
Чумаченко М.М.
Кваліфікаційний період з 01.12.2020 до 29.06.2021
Дедлайн 05.07.2021
27 Малосілов Олександр Олегович 06.06.1997 Бахмут ШВСМ Чумак А.І.
Чумак О.В.
Кваліфікаційний період з 01.12.2020 до 29.06.2021
Дедлайн 05.07.2021
28 Коноваленко Артем Олександрович 11.05.2000 Бахмут ШВСМ-Державна ШВСМ Бойко А.Г. Кваліфікаційний період з 01.12.2020 до 29.06.2021
Дедлайн 05.07.2021
29 Закальницький Мар’ян Ігорович 19.08.1994 Бахмут ШВСМ Шевченко І.Г.
Шевченко О.М.
Виконав норматив на ОІ
(спортивна ходьба на 50 км – 3:46:28)
СТРИБКИ У ВОДУ – 1
30 Оліферчик Станіслав Сергійович 09.05.1996 Маріуполь ШВСМ Головань А.І. 18-23.04.2021 м. Токіо (Японія), Ліцензійний Кубок світу.
Дедлайн – 05.07.2021
СТРІЛЬБА КУЛЬОВА – 3
31 Сухоруков Юрій Олександрович 29.03.1968 Краматорськ ШВСМ Сухорукова І.Г. 23.05-06.06.2021 – Хорватія,
Ліцензійний ЧЄ (гвинтівка);
Дедлайн – 05.07.2021
32 Сухорукова Вікторія Юріївна 09.05.1997 Краматорськ ШВСМ Сухорукова І.Г. 26.02-08.03.2021 – Фінляндія, ліцензійний ЧЄ (пневматика 10 м)
Дедлайн – 05.07.2021
33 Шклярук Андрій Вікторович 05.07.1995 Краматорськ ШВСМ Сухорукова І.Г. 26.02-08.03.2021 – Фінляндія, ліцензійний ЧЄ (пневматика 10 м)
Дедлайн – 05.07.2021
СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО – 2
34 Кірпулянський Дмитро Костянтинович 02.06.1985 Мирноград ШВСМ Кірпулянський К.Л.
Сидоров Д.М.
Кірпулянський П.К.
Кваліфікаційний період до 14.06.2021 Ліцензійний ЧС 07-13.06.2021 (Мінськ, Білорусь)
Дедлайн 05.07.2021
35 Хохлова Ірина Вікторівна 29.01.1990 Маріуполь ШВСМ Кірпулянський К.Л. Кваліфікаційний період до 14.06.2021 Ліцензійний ЧС 07-13.06.2021 (Мінськ, Білорусь)
Дедлайн 05.07.2021
36 Шехмаметьєв Кирим Рашитович 29.04.1998 Слов’янськ ШВСМ Кірпулянський К.Л.
Сидоров Д.М.
Кірпулянський П.К.
Кваліфікаційний період до 14.06.2021 Ліцензійний ЧС 07-13.06.2021 (Мінськ, Білорусь)
Дедлайн 05.07.2021
ТРИАТЛОН – 1
37 Крилова Маргарита Олександрівна 29.12.1994 Слов’янськ ШВСМ Драгулян Г.В. Міжнародні рейтингові змагання 2021 р.
Дедлайн 05.07.2021
ТХЕКВОНДО ВТФ – 1
38 Гарбар Андрій Сергійович 11.08.2000 Дружківка ШВСМ Бірюков Ю.В.
Страшненко В.М.
30-31.01.2021
м. Софія (Болгарія)
Європейський кваліфікаційний турнір до ОІ.
Дедлайн – 05.07.2021

 

Поділитися

Наші партнери