Олімпійські ігри в Лос-Анджелесі

2024-09-19

Легкоатлети Донеччини здобули 2 медалі на чемпіонаті України з бігу по шосе

15 вересня у Львові в рамках всеукраїнських змагань «Львівська десятка» відбувся чемпіонат України з бігу по шосе серед дорослих, молоді та юніорів – на дистанціях 10 км і 5 км кращих визначали учасники з 14 регіонів та столиці держави.

Донецьку область на стартах представили 5 спортсменів – вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону і Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, представники Дружківської та Бахмутської міських громад.

Вадим Лонський здобув «золото» з бігу на 5 кілометрів серед чоловіків, показавши час 14 хвилин 45,99 секунд.

Костянтин Оніщенко став бронзовим призером у бігу на 10 кілометрів у віковій категорії юніори з результатом 35:09:20. Серед молоді на цій дистанції Костянтин посів четверте місце.

У бігу на 5 кілометрів серед юніорів Єгор Менчаков був шостим (16:56:00), а у віковій групі чоловіки Руслан Наумов і Василь Несміянов посіли 6 та 7 місця з результатами 15:42:44 і 15:46:93 відповідно.

У командному заліку чемпіонату України з бігу по шосе на 10 км і 5 км легкоатлети Донецької області посіли другу сходинку із сумою 249 очок, поступившись лише на одне очко представникам Львівської області, а замкнула топ-3 збірна Івано-Франківської області (235 очок).