Олімпійські ігри в Парижі

Історія

Школа вищої спортивної майстерності Донецької області заснована в 1969 році, є обласним комунальним закладом та підпорядкована управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації, діє на підставі нової редакції Статуту, згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 31.05.2019 р. № 552/5-19, «Про внесення змін до Статуту ШКОЛИ ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ».

У 2015 році Школа вищої спортивної майстерності була переміщена з міста Донецьк до міста Дружківка.

Відповідно до Статуту, школа вищої спортивної майстерності – заклад фізичної культури і спорту, який забезпечує підготовку учнів-спортсменів резервного спорту та спорту вищих досягнень шляхом проведення постійно діючих навчально-тренувальних зборів та участі спортсменів у відповідних змаганнях.

Головне завдання: забезпечення підготовки спортсменів вищих категорій до складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту.

Основні напрямки діяльності:

  • організація навчально-тренувальної, спортивної та виховної роботи;
  • забезпечення навчально-тренувального процесу школи кваліфікованими тренерами-викладачами, які ведуть підготовку спортсменів вищих категорій до складу національних збірних команд України з олімпійських видів спорту;
  • наповнення інвентарем та обладнанням спортивних баз для проведення навчально-тренувального процесу з учнями ШВСМ;
  • медичне та науково-методичне забезпечення навчально-тренувального процесу.

У ШВСМ функціонує 17 відділень з видів спорту: бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, важка атлетика, велоспорт, вітрильний спорт, водне поло, волейбол, гандбол, дзюдо, легка атлетика, плавання, стрибки у воду, стрільба кульова, сучасне п’ятиборство, триатлон, тхеквондо (ВТФ).

Відділення з видів спорту ШВСМ сформовані з кращих учнів ДЮСШ, СДЮСШОР, ДОСФКСП ім. С. Бубки, спортивних клубів Донецької області та інших регіонів України.

Наші партнери