2023-09-15

Андрій Гарбар визнаний кращим спортсменом Донецької області серед олімпійців у серпні 2023 року

По закінченню восьмого місяця поточного року за результатами виступів представників Донеччини на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращого атлета з олімпійських видів спорту.

Підсумок голосування експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, а також усіх прихильників спорту в соціальній мережі Facebook такий: перемогу в номінації здобув майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо (ВТФ) Андрій Гарбар з міста Дружківка, представник Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

На чемпіонаті Європи серед олімпійських вагових категорій, що відбувся з 24 по 27 серпня в столиці Естонії Таллінні, він здобув золоту медаль у категорії +80 кг. Також у серпні Гарбар став переможцем міжнародного турніру категорії G-1 «Tallinn Open 2023» та бронзовим призером XXXI Всесвітньої літньої Універсіади (у ваговій категорії понад 87 кг).

Звання кращого тренера Донецької області з олімпійських видів спорту в серпні отримав наставник Андрія – заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ Юрій Бірюков.