Олімпійські ігри в Парижі

2024-01-19

Артем Гарбар – майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо (ВТФ)

Провідному тхеквондисту Школи вищої спортивної майстерності Донецької області присвоєно спортивне звання «Майстер спорту України міжнародного класу» відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України №147 від 08.01.2024.

20-річний Артем Гарбар із Дружківки виконав цей норматив, вигравши рейтинговий турнір з тхеквондо (ВТФ) класу G1 «Dracula Open», що відбувся 29 жовтня 2023 року в румунській столиці Бухаресті. У ваговій категорії до 87 кг він тоді почергово переміг Ісмаеля Бузіда з Франції, Лаурентіу Снакова з Румунії та Іоанніса Пападопулоса з Греції.

Артем своє досягнення прокоментував так: «До виконання нормативу майстра спорту України міжнародного класу я йшов у 2023 році протягом п’яти змагань класу «G». Усюди я здобував золоті медалі, але з турніру в турнір не вистачало 1-2 спортсменів у моїй категорії задля здійснення мети. Аби виконати МСУМК, я повинен був завоювати 3 перемоги в турнірі серед суперників із 8 країн. І ось у Румунії все врешті-решт склалося саме так. Станом на кінець жовтня в мене накопичилося певне емоційне напруження, ще й у фіналі зламав руку… Від того, що все ж на морально-вольових якостях досягнув бажаної цілі, нарешті відчув заспокоєння та задоволення. А ще приємно, що наприкінці 2023-го я зміг увійти до топ-20 світового рейтингу у ваговій категорії до 87 кг, хоча ще на початку року був на 57-й сходинці».

Тренерами Артема є Юрій Бірюков та Сергій Гарбар.

Поділитися

теги: >

Наші партнери