2024-06-23

Борці Донеччини греко-римського стилю відзначилися 2 нагородами на турнірі в Польщі

19-20 червня у Варшаві відбулися міжнародні змагання з греко-римської боротьби «67. Memoriał Władysława Pytlasińskiego», присвячені пам’яті видатного польського спортсмена Владислава Питлясинського.

За підсумками цього турніру збірна Україна посіла друге командне місце після Польщі, маючи в активі 5 нагород: 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові. Дві медалі до національної скарбнички принесли представники Донецької області.

Срібним призером у ваговій категорії 60 кг став 19-річний майстер спорту України Нікіта Дементієв із Маріуполя – вихованець Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна, борець Школи вищої спортивної майстерності Донеччини. Він переміг суперників із Польщі й Алжиру та поступився опоненту з Киргизстану.

«Бронзу» у ваговій категорії 67 кг здобув 27-річний майстер спорту України міжнародного класу Максим Євтушенко з Краматорська, спортсмен ШВСМ Донецької області. Він здолав борців із Польщі, Чилі та Алжиру, поступившись також представнику Киргизстану.

Наставниками Максима є Олег Євтушенко і Сергій Васильченко, а Нікіту тренує Денис Бутенко.