2024-05-21

Легкоатлети Донецької області – серед кращих на командному чемпіонаті України в Луцьку

18-19 травня в місті Луцьк відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, що зібрав 482 учасників із 24 регіонів і столиці держави.

Донеччину на змаганнях представили 26 спортсменів – вихованці Школи вищої спортивної майстерності, Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, Обласної КДЮСШ Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна», Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю.

У командному заліку серед шкіл вищої спортивної майстерності Донецька область стала другою, у командному заліку з метань – першою, у командному заліку зі стрибків – третьою.

В особистих видах змагань у активі легкоатлетів Донеччини виявилося 5 перших, 6 других і 6 третіх місць.

Перемогу святкували естафетні команди 4х400 метрів:
– серед жінок результат 3 хвилини 48,84 секунд показали Валентина Демченко, Оксана Долинчук, Дар’я Дубенець і Марія Позднякова (Миколенко);
– серед чоловіків із часом 3:21,33 фінішували Олександр Сосновенко, Євген Кузнєцов, Дмитро Єщенко та Єгор Менчаков.