Олімпійські ігри в Парижі

2022-01-26

На чемпіонаті України з вільної боротьби в активі ШВСМ Донецької області 6 нагород

Яскравий початок нового олімпійського циклу та національного сезону з боротьби вільної 2022 року було дано в рамках чемпіонату України серед чоловіків і жінок, що відбувся 21-23 січня на килимах столичного Палацу спорту.

За підсумками непростого протистояння, у конкуренції з досвідченими суперниками, представникам Школи вищої спортивної майстерності Донецької області вдалося здобути 6 медалей: 1 золоту та 5 бронзових.

Чемпіонкою України серед жінок у ваговій категорії 50 кг стала 20-річна Тетяна Профатілова з Торецька, яка нині представляє Бахмут (тренер Григорій Шепелєв). Вона почергово перемогла трьох старших за себе суперниць із Вінниччини, Хмельниччини та Львівщини.

Бронзові призерки:

– у в/к 55 кг – Олександра Федорченко (Мирноград / Бахмут, учениця Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, тренер Григорій Шепелєв), у активі якої перемога над спортсменкою з Києва;

– у в/к 59 кг – Лоліта Волошина (Слов’янськ, тренери Сергій Слєпушкін, Віктор Леончук), яка виграла у борчинь Житомирської та Закарпатської областей;

– у в/к 62 кг – Катерина Зелених (Бахмут, тренери Максим та Андрій Єфремови), яка довела свою перевагу над суперницями з Житомирської, Рівненської та Волинської областей;

– у в/к 68 кг – наймолодша представниця Донеччини на чемпіонаті, 17-річна Євгенія Сєдих (Бахмут, ДОСФКСП ім. С.Бубки, ШВСМ, тренери Максим та Андрій Єфремови), яка перемогла представниць Хмельниччини, Дніпропетровщини та Харківщини.

За підсумками змагань чемпіонату України серед чоловіків ще одну «бронзу» до скарбнички Донеччини додав Вадим Караваєв (Маріуполь, тренер Сергій Попов), який у ваговій категорії 79 кг був сильнішим за представників Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Поділитися

теги: > > > > > >

Наші партнери