Олімпійські ігри в Парижі

2023-12-11

Ольга Івженко визнана кращою спортсменкою Донецької області серед олімпійців у листопаді 2023 року

По закінченню одинадцятого місяця поточного року за результатами виступів представників Донеччини на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращого атлета з олімпійських видів спорту.

Підсумок голосування експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, а також усіх прихильників спорту в соціальній мережі Facebook такий: перемогу в номінації здобула майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики Ольга Івженко – представниця Школи вищої спортивної майстерності Донецької області та міста Дружківка.

На чемпіонаті світу серед юніорів до 20 років, що відбувся з 15 по 23 листопада в Гвадалахарі (Мексика), у змаганнях вагової категорії 64 кг вона виборола дві бронзові медалі: у поштовху та в сумі двоборства.

Звання кращого тренера Донецької області з олімпійських видів спорту в липні отримав наставник Ольги – заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ Віктор Романчук.

Додамо, що Івженко визнана кращою атлеткою Донеччини серед олімпійців уже вдруге в 2023 році – у липні вона також була переможницею цієї номінації.

Поділитися

теги:

Наші партнери