Олімпійські ігри в Лос-Анджелесі

2024-08-27

Триатлети Донеччини здобули 3 медалі на змаганнях у Болгарії

24-25 серпня в болгарському місті Русе відбувся IV Міжнародний турнір «Купа Русе» з триатлону, що передбачав змагання з плавання, велогонки та бігу для різних вікових груп. Звання кращих виборювали учасники з Болгарії, Мальти, Північної Македонії, Румунії, Сербії та України.

Від України на стартах гідно виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності Донеччини і Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки. У їхньому активі виявилося 3 особисті медалі.

Іван Шевченко виграв змагання серед чоловіків, показавши результат 1 година 5 хвилин 40 секунд за підсумками трьох кіл дистанції, кожне з яких включало 250 м плавання – 6,5 км велосипедної гонки – 1,5 км бігу.

Захар Цівковський став переможцем серед юнаків. Дистанцію в три кола, кожне з яких складалося зі 100 м плавання, 2500 м велогонки і 600 м бігу, він подужав за 29 хв. 35 сек.

Кіра Агафонова відзначилася «сріблом» серед юніорок. Її час становив 56 хв. 50 сек. за підсумками двох кіл 250 м плавання – 6,5 км велосипедної гонки – 1,5 км бігу.

Олександр Потрубач серед юніорів посів 4 місце, Станіслав Крилов і Анастасія Орехова були п’ятими у віковій групі юнаки і дівчата.

Тренують триатлетів Донецької області Георгій та Ольга Драгуляни.