2024-05-30

Важкоатлет Донеччини Владислав Голованов став четвертим на чемпіонаті світу U17

З 22 по 26 травня в столиці Перу Лімі відбувся чемпіонат світу з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, на якому в складі збірної команди України виступили 6 спортсменів.

Донеччину на змаганнях представив Владислав Голованов – учень Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, атлет Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту, вихованець Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики.

У надважкій категорії понад 102 кг Владислав посів 4 місце з гідною сумою двоборства 327 кг. У вправі ривок його результат склав 141 кг – на жаль, незарахована третя спроба на 145 кг значно ускладнила боротьбу за «бронзу». У поштовху він зафіксував штангу вагою 186 кг і став четвертим.

Владислав Голованов представляє міста Бахмут і Білозерське. Він є неодноразовим призером чемпіонатів Європи серед юнаків до 15 років, бронзовим призером чемпіонату Європи-2023 серед юнаків до 17 років, чемпіоном України у вікових групах U15, U17, U20. Новою можливістю трансформувати свій потенціал у здобутки для 16-річного богатиря буде чемпіонат Європи серед юнаків до 17 років, що пройде 15-23 червня 2024 року в грецьких Салоніках.

Тренерами Владислава є Ігор Обухов та Володимир Жога.