Олімпійські ігри в Парижі

2023-06-07

Велосипедист Донеччини Максим Васильєв виборов 5 нагород чемпіонату України на треку

З 1 по 6 червня в місті Львів відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту на треку серед чоловіків і жінок, що зібрав учасників із різних регіонів.

Володарем 5 медалей змагань став вихованець Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Максим Васильєв.

«Золото» провідний велосипедист Донеччини здобув у гонці медісон (разом із представником Києва Романом Гладишем) та командній гонці переслідування на 4 км (разом із Романом Гладишем, представником Миколаївщини Ярославом Козаковим, Віталієм Гринівим та Владиславом Щербанем з Тернопільщини).

Срібним призером Максим Васильєв був у груповій гонці (120 кіл з 12 проміжними фінішами) та гонці скретч (60 кіл), бронзовим призером – за підсумками гонки з вибуттям.

Максим Васильєв є майстром спорту України міжнародного класу, на змаганнях представляє місто Дружківку, його тренер – Олексій Солнцев.