Олімпійські ігри в Токіо

Звiт участi спортсменiв ШВСМ у змаганнях за тиждень

з 14.09 до 20.09.2020 року


з/п
Назва заходу Термін проведення
(час)
Місце проведення Учасники заходу
та їх результати
Участь у Всеукраїнських змаганнях
1 Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років (1998-2005 р.н.) 15-17.09 м. Харків Жінки:

15 місце – Романенко Аліна, в.к. 52 кг
9 місце – Янко Анастасія, в.к. 52 кг
7 місце – Шилова Аліна, в.к. 52 кг
9 місце – Чорна Єлизавета, в.к. 63 кг
9 місце – Резнікова Крістіна, в.к. 63 кг
9 місце – Стукаленко Ольга, в.к. 63 кг
3 місце – Саркісян Карина, в.к. 70 кг
12 місце – Мароха Тетяна, в.к. 70 кг
5 місце – Кононенко Руслана, в.к. 78 кг
5 місце – Єрабакан Олександра, в.к. +78 кг

Чоловіки:

18 місце – Бабенко Артем, в.к. 66 кг
15 місце – Степаненко Олександр, в.к. 100 кг
5 місце – Гончаров Михайло, в.к. +100 кг
15 місце – Яцко Костянтин, в.к. +100 кг

Командне: чол. – 10 місце
жін. – 8 місце
загальне – 11 місце

2 Командний чемпіонат України з велоспорту (маунтенбайк) ХСО 17-19.09 м. Харків 1 місце – Алтухова Марина, ХСО, особистий залік
1 місце – Русія Тимур, ХСО, командна гонка
1 місце – Перепелиця Олег, ХСО, командна гонка
3 Чемпіонат України з вітрильного спорту в олімпійських класах 14-19.09 м. Маріуполь 1 місце – Кудряшов Валерій, Laser
6 місце – Жукалін Іван, Laser
4 місце – Мулько Станіслав, Laser
5 місце – Окладніков Вадим, Laser
8 місце – Белов Дмитро, Laser
10 місце – Бардаков Олег, Laser
4 Чемпіонат України зі стрільби кульової з олімпійських вправ ім. А.П.Кукси 17-21.09 м. Вінниця 6 місце – Сухорукова Вікторія, ГП6
8 місце – Сухорукова Вікторія, ГП6, ком.залік
5 місце – Сухорукова Вікторія, МГ6, ком.залік
15 місце – Сухорукова Вікторія, ГПо-мікст
3 місце – Сухорукова Вікторія, МГ6
15 місце – Сухоруков Юрій, ГП6
2 місце – Сухоруков Юрій, МГ6
5 місце – Сулімова Карина, МГ6, ком.залік
8 місце – Сулімова Карина, ГП6, ком.залік
15 місце – Сулімова Карина, ГПо-мікст
17 місце – Сулімова Карина, ГП6
10 місце – Слімова Карина, МГ6
5 місце – Корж Вікторія, МГ6, ком.залік
8 місце – Корж Вікторія, ГП6, ком.залік
41 місце – Корж Вікторія, ГП6
23 місце – Корж Вікторія, МГ6
5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (юнаки 2003 р.н. та молодше) 19-20.09 м. Луцьк 1 місце – Сосновенко Олександр, 100м (10,75)
1 місце – Сосновенко Олександр, 200м (22,02)
1 місце – Сосновенко Олександр, 400м (48,73)
1 місце – Брудін Михайло, метання диску (50,74м)
6 місце – Куракулова Альбіна, 100м з/б (15,37)
7 місце – Куракулова Альбіна, 100-200-300-400м (2:25,56)
6 Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед дорослих 19-20.09 м. Клуж-Напока, Румунія 2 місце – Логвиненко Аліна, 400м (52,89)
3 місце – Чумаченко Юлія, стрибки у висоту (1,84м)
1 місце – Ткачук Вікторія, 400м з/б (55,58)
2 місце – Миколенко Марія,400м з/б (57,43)
6 місце – Гончар Ігор, стрибок у довжину (7,49м)
7 місце – Гончар Ігор, потрійний стрибок (15,26м)
1 місце – Ткачук Вікторія, 4х400м (3:34,21)
1 місце – Миколенко Марія, 4х400м (3:34,21)
1 місце – Логвиненко Аліна, 4х400м (3:34,21)
7 Х-й Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, заслуженого тренера України Г.Г.Узуна 19.09 м. Маріуполь 1 місце – Дементієв Нікіта, в.к. 44 кг
Поділитися

Наші партнери