Олімпійські ігри в Лос-Анджелесі

2024-10-21

Дзюдоїстка ШВСМ Донецької області Аліна Шилова – чемпіонка України серед дорослих

16-18 жовтня у Львові відбувся головний національний старт 2024 року з дзюдо – дорослий чемпіонат України, що зібрав 295 спортсменів із 21 регіону, включаючи лідерів української збірної.

Донецьку область на змаганнях успішно представила 22-річна дзюдоїстка Школи вищої спортивної майстерності Аліна Шилова – у ваговій категорії до 57 кг вона здобула золоту медаль.

Аліна по черзі перемогла Софію Швець зі Львівщини, Єлизавету Шевченко з Чернігівщини, Інну Шинкаренко та Анастасію Северин із Києва.

Шилова – майстер спорту України, уродженка міста Лиман, зараз на змаганнях представляє місто Слов’янськ. Тренером спортсменки є Дмитро Ігнатенко.

Чемпіонат України став важливим відбірковим стартом для потрапляння до складу української збірної на 2025 рік та участі в майбутніх міжнародних турнірах.