2023-03-19

Дзюдоїстка з Донеччини Аліна Шилова виборола «срібло» на Кубку Європи в Ризі

Успішним виступом на Кубку Європи з дзюдо серед дорослих, місцем проведення якого 18-19 березня стала латвійська Рига, відзначилася представниця Донецької області Аліна Шилова.

20-річна спортсменка здобула срібну медаль у ваговій категорії до 57 кг. У попередніх раундах українка перемогла суперниць із Польщі та Південно-Африканської Республіки, у півфіналі здолала опір нідерландки Вери Рапсе, після чого у фіналі, на жаль, поступилася латвійці Анастасії Сокирянській.

Аліна Шилова – майстер спорту України з міста Лиман, зараз на змаганнях представляє місто Слов’янськ. Вона є вихованкою Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, входить до постійного складу відділення дзюдо Школи вищої спортивної майстерності регіону та до складу Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2023 рік.

Тренерами спортсменки є Віталій Іванисенко та Дмитро Ігнатенко.