Олімпійські ігри в Токіо

2021-01-05

Обласну стипендію в 2021 році отримуватимуть 37 спортсменів ШВСМ

Відповідно до Положення про стипендії перспективним спортсменам Донецької області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 13 лютого 2017 року № 134, враховуючи Протокол засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій перспективним спортсменам Донецької області від 15 грудня 2020 року, з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень у регіоні затверджено список найкращих атлетів Донеччини, які заохочуються обласними стипендіями.

Усього до цього переліку увійшли 70 спортсменів: 40 з них представляють олімпійські види спорту (20 отримуватимуть стипендії у розмірі шести прожиткових мінімумів, 20 – у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів), 15 – неолімпійські види спорту і ще 15 – види спорту серед осіб з інвалідністю (стипендії у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів). Згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка від 24.12.2020 № 1436/5-20, спортсмени Донецької області отримуватимуть щомісячні стипендії, починаючи з 1 січня 2021 року.

Із числа спортсменів постійного та змінного складу Школи вищої спортивної майстерності обласну стипендію матимуть 37 чоловік (серед них 19 отримуватимуть стипендії в розмірі шести прожиткових мінімумів, 18 – у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів).

До вищезазначеного переліку увійшли представники 12 видів спорту: бокс – Ростислав Білостоцький, Ганна Охрей; боротьба вільна – Аліна Бережна, Ірина Гусяк, Олександр Хоцянівський; боротьба греко-римська – Олександр Чернецький; важка атлетика – Роман Зайцев, Ілля Куліков; велосипедний спорт – Анатолій Будяк, Максим Васильєв, Володимир Джус, Ілля Клепіков, Валерія Кононенко, Андрій Кулик, Даніїл Нікулін; вітрильний спорт – Валерій Кудряшов; легка атлетика – Мар’ян Закальницький, Вікторія Калюжна, Артем Коноваленко, Аліна Логвиненко, Олександр Малосілов, Марія Миколенко, Олексій Поздняков, Ольга Саладуха, Наталя Семенова, Олександр Сітковський, Сергій Смелик, Вікторія Ткачук; стрибки у воду – Станіслав Оліферчик; стрільба кульова – Юрій Сухоруков, Вікторія Сухорукова; сучасне п’ятиборство – Дмитро Кірпулянський, Ірина Хохлова, Кирим Шехмаметьєв; триатлон – Маргарита Крилова, Іван Меньшиков; тхеквондо (ВТФ) – Андрій Гарбар.

Із повним переліком атлетів ШВСМ Донецької області, які отримуватимуть стипендію в 2021 році, можна ознайомитися в нижченаведеній таблиці. Відзначимо, що в разі невиконання спортсменами індивідуальних планів підготовки, що буде виявлятися завдяки щомісячному моніторингу, у затвердженому списку проводитимуться заміни.

СПИСОК
перспективних спортсменів ШВСМ Донецької області
на призначення стипендій


з/п
Прізвище та власне ім’я Досягнення в 2020 році

Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту
у розмірі шести прожиткових мінімумів

1. Бережна Аліна член національної збірної команди України з боротьби вільної, бронзова призерка чемпіонату Європи, Кубку світу
2. Будяк Анатолій член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
3. Васильєв Максим член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
4. Гусяк Ірина член національної збірної команди України з боротьби вільної, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
5. Джус Володимир член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
6. Зайцев Роман член національної збірної команди України з важкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
7. Закальницький Мар’ян член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
8. Кононенко Валерія член національної збірної команди України з велосипедного спорту, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
9. Крилова Маргарита член національної збірної команди України з триатлону, чемпіонка України
10. Логвиненко Аліна член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
11. Оліферчик Станіслав член національної збірної команди України зі стрибків у воду, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
12. Саладуха Ольга член національної збірної команди України з легкої атлетики, має ліцензію на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
13. Семенова Наталя член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
14. Сітковський Олександр член національної збірної команди України з легкої атлетики, має ліцензію на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
15. Смелик Сергій член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон України
16. Ткачук Вікторія член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
17. Хохлова Ірина член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, чемпіонка України
18. Хоцянівський Олександр член національної збірної команди України з боротьби вільної, має ліцензію на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
19. Чернецький Олександр член національної збірної команди України з боротьби греко-римської, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен

Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів

1. Білостоцький Ростислав член національної збірної команди України з боксу, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
2. Гарбар Андрій член національної збірної команди України з тхеквондо (ВТФ), кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
3. Калюжна Вікторія член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
4. Кірпулянський Дмитро член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
5. Клепіков Ілля член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
6. Коноваленко Артем член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
7. Кудряшов Валерій член національної збірної команди України з вітрильного спорту, чемпіон України
8. Кулик Андрій член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
9. Куліков Ілля член національної збірної команди України з важкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
10. Малосілов Олександр член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон України
11. Меньшиков Іван член національної збірної команди України з триатлону, чемпіон України
12. Миколенко Марія член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
13. Нікулін Даніїл член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
14. Охрей Ганна член національної збірної команди України з боксу, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
15. Поздняков Олексій член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
16. Сухоруков Юрій член національної збірної команди України зі стрільби кульової, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
17. Сухорукова Вікторія член національної збірної команди України зі стрільби кульової, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективна спортсменка
18. Шехмаметьєв Кирим член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи серед молоді
Поділитися

теги:

Наші партнери