Олімпійські ігри в Парижі

2021-02-08

Обласну стипендію в 2021 році отримуватимуть 17 тренерів ШВСМ

Затверджено список тренерів Донецької області, які заохочуються обласними стипендіями за підготовку спортсменів – переможців, призерів та фіналістів Олімпійських, Юнацьких Олімпійських, Європейських ігор, Всесвітніх Універсіад, за підготовку атлетів до Всесвітніх ігор, Паралімпійських, Дефлімпійських ігор та інших офіційних міжнародних спортивних змагань.

Згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка від 28.01.2021 № 72/5-21, тридцять тренерів Донецької області отримуватимуть щомісячні стипендії, починаючи з 1 лютого 2021 року. Серед них 17 наставників представляють Школу вищої спортивної майстерності.

Виплати в розмірі трьох прожиткових мінімумів отримуватимуть: тренер з боксу Ярослав Підмастерчик, тренери з боротьби вільної Олександр Веремієнко та Григорій Шепелєв, тренер з важкої атлетики Віктор Романчук, тренери з легкої атлетики Анатолій Бойко, Костянтин Степанцов, Олена Чумак, Олександр Шевченко, тренер зі стрибків у воду Анатолій Головань, тренер з сучасного п’ятиборства Дмитро Сидоров.

Стипендії в розмірі двох прожиткових мінімумів матимуть: тренер з боротьби греко-римської Олег Євтушенко, тренер з велосипедного спорту Кирило Поспєєв, тренери з легкої атлетики Михайло Марченко, Тетяна Серорез, тренер зі стрільби кульової Ірина Сухорукова, тренер з триатлону Георгій Драгулян, тренер з тхеквондо (ВТФ) Юрій Бірюков.

Відзначимо, що в разі зниження спортивних результатів, невиконання індивідуального плану підготовки, припинення виступів або дискваліфікації спортсмена, що буде виявлятися завдяки щомісячному моніторингу, у затвердженому списку проводитимуться заміни.

Поділитися

теги:

Наші партнери