Олімпійські ігри в Парижі

2020-09-11

Павло Кириленко нагородив тренерів і спортсменів ШВСМ з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

11 вересня в місті Бахмут на стадіоні «Металург» провели обласний захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту, у рамках якого відбулася урочиста зустріч голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка з провідними спортсменами, тренерами, фахівцями сфери, «Олімпійський урок #BeActive» та активності на відкритому мультиспортивному просторі.

Очільник Донеччини привітав спортивний актив зі святом, відзначивши, що регіон славиться міцними традиціями, а про його спортсменів знають завдяки досягненням як в Україні, так і у світі.

«Напередодні Дня фізичної культури і спорту, що цього року вся Україна відзначає 12 вересня, мені надзвичайно приємно зустрітися з кожним, хто причетний до цього свята мужності, сили і краси. Я щиро вдячний кожному спортсмену і тренеру за кропітку роботу – власним прикладом ви формуєте здорову націю, здорове суспільство. Зі свого боку, обласна державна адміністрація докладає значних зусиль задля підтримки спортивної еліти регіону: продовжується виплата щомісячних стипендій спортсменам і тренерам, а також одноразових грошових винагород за успішний виступ на міжнародних змаганнях. Важливим внеском у майбутнє є розбудова спортивної інфраструктури у містах і районах Донеччини: реконструкція існуючих об’єктів та будівництво нових. Вірю, що завдяки спільним зусиллям Донецькій області й надалі будуть підкорюватись найвищі спортивні вершини», – звернувся до присутніх Павло Кириленко.

З метою підтримки юних спортсменів у їх прагненні до нових перемог, на захід також завітали: Бахмутський міський голова Олексій Рева, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис, заслужений майстер спорту з плавання, чемпіон літніх Олімпійських ігор 1980 року з плавання Олександр Сидоренко, директор комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки» Ігор Анушкевич, директор Школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова, виконавчий директор Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора, майстер спорту України з триатлону, чемпіонка України, кандидатка на участь в Олімпійських іграх 2020 року Маргарита Крилова.

У рамках Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді «Олімпійський урок #BeActive», що проходить з нагоди Європейського тижня спорту, традиційну для цього заходу олімпійську руханку провела Молодий посол «Олімпійського уроку» 2020 року Ганна Александрова – майстер спорту України з легкої атлетики, бронзова призерка І Юнацьких олімпійських ігор. П’ятдесят учнів Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки синхронно повторювали за Ганною ритмічні рухи під музичний супровід, отримавши заряд бадьорості й позитиву.

Почесні гості свята ознайомилися з роботою спортивних локацій, які розташувалися на території бахмутського стадіону «Металург» у рамках функціонування відкритого мультиспортивного простору. Свої тренування провели представники легкої атлетики, пляжного волейболу, футболу, боксу, кікбоксингу, дзюдо, вільної боротьби, тхеквондо, важкої атлетики, пауерліфтингу, сумо, шахів, скандинавської ходьби, групи «Здоров’я» та фітнесу, суглобної гімнастики, також для хлопців і дівчат відбулися змагання «Дитяча легка атлетика». Зауважимо, що роботу всіх спортмайданчиків було організовано з врахуванням карантинних вимог, що запроваджені з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

На урочистій зустрічі з провідними спортсменами, тренерами, фахівцями спортивної сфери голова облдержадміністрації Павло Кириленко вручив два десятки відзнак, шість з яких отримали представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

Так, Почесних грамот Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації удостоїлися: заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач відділення дзюдо ШСМ Микола Ящук та тренер-викладач відділення гандболу ШВСМ Сергій Яровий.

Лист подяки голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації висловлено: заслуженому тренеру України, заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України, тренеру-викладачу відділення легкої атлетики ШВСМ Костянтину Степанцову, заслуженому тренеру України, тренеру-викладачу відділення триатлону ШВСМ Георгію Драгуляну.

Посвідчення та нагрудний значок «Майстер спорту України» вручено: спортсмену постійного складу відділення сучасного п’ятиборства ШВСМ, чемпіону України серед молоді 2020 року Кириму Шехмаметьєву та спортсменці змінного складу відділення дзюдо ШВСМ, фіналістці чемпіонату України Крістіні Резніковій.

Учасники спортивних локацій, що діяли протягом заходу, були нагороджені призами від Національного олімпійського комітету України.

Поділитися

Наші партнери