Олімпійські ігри в Парижі

2020-07-07

Вадим Філашкін: «Наталя Семенова – приклад високої професійності та самовідданості спорту»

7 липня заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик і начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис завітали в гості до провідної легкоатлетки регіону Наталі Семенової з поздоровленнями до дня народження.

«Успіхи майстра спорту України міжнародного класу Наталі Семенової, якими по праву пишаються земляки – це, безумовно, результат таланту та щоденної наполегливої праці. Участь у чотирьох Олімпійських іграх 2004, 2008, 2012, 2016 років, підготовка до наступних Ігор, що мають відбутися в Токіо влітку 2021 року – приклад високої професійності та самовідданості спорту. Щиро дякую Наталі за особистий внесок у примноження спортивних традицій Донеччини, бажаю міцного здоров’я і щоб кожен день був осяяний почуттям любові й підтримки близьких людей!» – сказав Вадим Філашкін, вручивши іменинниці Лист подяки облдержадміністрації та мікрохвильову піч у подарунок.

Наталя Семенова подякувала за теплі привітання і запросила керівництво регіону ознайомитися з її новим помешканням – двоповерховим житловим будинком, придбаним у 2019 році за кошти обласного бюджету (401024,01 грн.) та бюджету міста Бахмут (402975,99 грн.).

«Як уродженка міста Горлівки, з кінця 2014 року разом зі своєю родиною я вимушена була шукати нову оселю, нові умови для тренувань. Після певного часу перебування в Одесі, ми повернулись на рідну донецьку землю, обравши місцем дислокації Бахмут і гарну сучасну спортивну базу – стадіон «Металург». Восени 2019-го завдяки комплексній програмі з придбання житла для спортсменів і тренерів моя родина стала щасливими володарями ключів від будинку – щиро дякую за цю прекрасну можливість усім причетним! Однозначно, така добра справа має принести нові спортивні перемоги!» – сказала легкоатлетка.

Нагадаємо, у 2019 році Донецька область стала першою в Україні, яка реалізувала проєкт щодо надання адресних виплат спортсменам і тренерам для придбання житла. На умовах співфінансування кошти виділяють обласний та місцеві бюджети, і станом на початок 2020-го новосілля відсвяткували 12 спортсменів та 2 тренери. Серед них 7 представників ШВСМ Донецької області: у місті Бахмут – заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Аліна Логвиненко, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Наталя Семенова та тренер-викладач відділення вільної боротьби Максим Єфремов, у місті Дружківка – майстри спорту України з легкої атлетики Вікторія Калюжна та Єгор Жуков, у місті Маріуполь – заслужений майстер спорту України з греко-римської боротьби Олександр Чернецький та майстер спорту України міжнародного класу зі стрибків у воду Станіслав Оліферчик.

Поділитися

теги: >

Наші партнери