Олімпійські ігри в Парижі

2020-06-11

Токіо-2020 представив Виконкому МОК позиціювання, принципи перепланування та дорожню карту проведення Ігор у 2021 році

Виконавчий комітет Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК), одним із членів якого є президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, отримав оновлену інформацію щодо планування та підготовки до Олімпійських ігор в Токіо-2020. Ключовим її елементом стала презентація, у якій інформується щодо позиціювання, принципи перепланування і дорожню карту до Ігор 2021 року.

Доповідь Токіо-2020 була представлена президентом Оргкомітету Йоширо Морі і його генеральним директором Тоширо Муто й головою Координаційної комісії МОК Джоном Коутсом від імені цільової групи «Here we go».

Токійське оновлення було присвячено впливу пандемії COVID-19 на ці Ігри. З моменту прийняття рішення про відтермінування здійснено чимало заходів, до кінця березня було визначено нові дати та створено Об’єднаний  керівний комітет. Також розпочато роботу з пошуку можливостей для оптимізації й раціоналізації масштабів і рівнів обслуговування Ігор, з тим щоб зменшити наслідки, викликані відстрочкою.

Зокрема, Виконавчий комітет МОК підкреслив і погодився з позиціюванням, принципами перепланування і дорожньою картою до Ігор 2021 року. Позиціювання та принципи ставлять спортсменів і спорт у центр планів Токіо-2020 і націлені спростити й оптимізувати підготовку та проведення Ігор. Дорожня карта описує в загальних рисах основні дії, ініціативи та основні етапи безпосередньо до Ігор у 2021 році.

І команда Оргкомітету Токіо-2020, і Виконавчий комітет МОК визнали, що значна частина цього прогресу може бути пояснена позитивними відносинами між Оргкомітетом, МОК і зацікавленими сторонами олімпійського руху – особливо з міжнародними федераціями, національними олімпійськими комітетами, партнерами й компаніями мовниками.

З детальною інформацією щодо позиціювання, принципами перепланування та дорожньою картою Ігор у 2021 році можна ознайомитись за посиланням: https://tokyo2020.org/en/news/positioning-principles-and-roadmap-to-the-games-following-postponement.

Поділитися

теги:

Наші партнери