Олімпійські ігри в Парижі

2023-10-25

Боксер із Маріуполя Максим Рудик готується до свого першого дорослого чемпіонату України

Попри втрату домівки в місті Маріуполь та вимушений пошук нових локацій для тренувань у інших регіонах України, що викликано російським повномасштабним вторгненням, продовжує наполегливу підготовку до змагань 19-річний боксер Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Максим Рудик.

Наразі спортсмен разом із батьком і тренером Володимиром Рудиком оселилися в Полтаві. Максим вступив до Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка на спеціальність «Фізична культура і спорт».

2023 рік є знаковим для Максима Рудика в плані переходу з молодіжної до дорослої вікової категорії. Тож його найближча мета – це гарний виступ на дебютному чемпіонаті Україні серед чоловіків (еліти), що має пройти у Львові в другій половині листопада. У разі потрапляння до трійки сильніших на цих змаганнях маріуполець забронює собі місце в складі збірної України та далі боротиметься за можливість представляти державу на престижних міжнародних турнірах.

Тренувальний процес Максим наразі проходить на базі КЗ «ПДЮСШ “Полтава”». 21 жовтня в рамках «Відкритого рингу» він взяв участь у матчевій зустрічі проти полтавця Данила Перетокіна, а на пік фізичної форми планує вийти вже на навчально-тренувальному зборі, що відбудеться напередодні чемпіонату України.

«Шанс проявити себе на найвищому рівні Максим має завдяки допомозі багатьох людей, – зазначає його батько і тренер Володимир Рудик. – Щиро дякуємо за підтримку начальнику управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимиру Мицику, Школі вищої спортивної майстерності Донеччини на чолі з Крістіною Русіновою. У підготовці до змагань Максим отримує поради і від свого другого наставника – заслуженого тренера України Валерія Черенкова, і від старшого тренера збірної Донецької області Андрія Бичкова. Слова величезної подяки адресуємо директору ПДЮСШ «Полтава» Володимиру Соколовському за надану Максиму можливість вдосконалювати майстерність на базі школи, а також її тренерському складу. Дякуємо ми і Полтавській обласній федерації боксу за допуск на відкриті тренування, що проходять у Полтаві».

Відео: www.facebook.com/shvsm.dn.ua/videos/1476435813142365.

Поділитися

теги: >

Наші партнери