Олімпійські ігри в Парижі

2022-11-11

Маріупольський боксер Максим Рудик представить Україну на чемпіонаті світу в Іспанії

В умовах російської воєнної агресії проти України свій фронт продовжують тримати і українські спортсмени, продовжуючи тренування та прагнучи якнайкраще представити рідну державу на міжнародних змаганнях.

18-річний боксер Максим Рудик із Маріуполя здобув право виступити в складі збірної України на чемпіонаті світу серед молоді, що з 14 по 26 листопада прийме іспанське місто Ла-Нусія.

Напередодні першої у своєму житті світової першості Максим успішно пройшов три етапи навчально-тренувальних зборів: два у селі Тисовець Львівської області та один на базі «Конча-Заспа» у Києві. У червні він виграв міжнародний турнір «Bornemissza 2022» в Угорщині. Ще у квітні наш боксер взяв участь у молодіжній європейській першості в Болгарії, але внаслідок майже відсутньої через війну підготовки не зміг проявити свій потенціал, посівши 5 місце. Зараз, перед поїздкою на чемпіонат світу в Іспанії, він уже мав повноцінний навчально-тренувальний процес.

«Після чемпіонату Європи Максим вів цілеспрямовану підготовку до світової першості в Ла-Нусії, аби підтвердити своє національне лідерство у ваговій категорії 51 кг, – розповідає батько та особистий тренер спортсмена Володимир Рудик. – Вдалося закласти фізичну та тактико-технічну основу під час нашої спільної роботи, «ювелірне огранювання» вже відбулося на зборах під керівництвом старшого тренера молодіжної збірної України Олега Кудінова. Максим також підтримує постійний зв’язок із тренером Валерієм Черенковим, який через російську агресію вимушений був евакуюватися з Маріуполя до Німеччини», – каже Володимир Рудик.

Максим Рудик та його батько – двічі переселенці. У 2014 році вони переїхали з тодішнього Тельманівського району Донеччини до Маріуполя, а в 2022-му після переміщень країною знайшли прихисток у місті Долина Івано-Франківської області.

«Дякуємо управлінню фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації під керівництвом Володимира Мицика та Школі вищої спортивної майстерності регіону за постійну вагому підтримку в підготовці до змагань. Висловлюємо вдячність боксерському клубу «Прикарпаття», президентом якого є Іван Ленько, і голові Долинської міської ради Івану Диріву за можливість готуватися в боксерському залі місцевої ДЮСШ та надане тимчасове житло. Завдяки допомозі багатьох небайдужих людей, теплим словам підтримки як з України, так і з-за кордону, Максим налаштований зараз по-бойовому, заряджений показати все набуте під час тренувань на ринзі в Іспанії».

Максим Рудик є майстром спорту України, представляє Школу вищої спортивної майстерності Донеччини, федерації боксу регіону та Маріуполя, є спортсменом-інструктором Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2022 рік. Серед його здобутків – 5 золотих медалей чемпіонатів України у різних вікових групах і «срібло» чемпіонату Європи-2020 серед юніорів.

Поділитися

теги: >

Наші партнери