Олімпійські ігри в Парижі

2022-12-19

Боксери ШВСМ Донецької області вибороли 3 медалі чемпіонату України серед молоді

З 12 по 18 грудня Львів став місцем проведення ювілейного ХХ турніру з боксу на призи уславленого спортсмена Андрія Котельника, що цього року відбувся в статусі чемпіонату України з боксу серед молоді. Змагання присвятили пам’яті боксерів та тренерів, які загинули через російську воєнну агресію.

За звання кращих з-поміж більше ніж двохсот учасників із різних регіонів України боролися 11 спортсменів Донеччини – вихованці Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу, Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного  профілю ім. С. Бубки та представники Школи вищої спортивної майстерності регіону. Підсумком їх виступу виявились 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Від ШВСМ на змаганнях виступили три спортсмени змінного складу відділення боксу, кожен із яких відзначився нагородою.

«Срібло» вибороли два спортсмени з Покровська, вихованці заслуженого тренера України Батіралі Карімова: у ваговій категорії 57 кг – Ренат Чубревичев, у категорії 75 кг – Максим Наумов.

Бронзовим призером у категорії 57 кг став Єгор Лук’янченко з Краматорська.