2022-08-12

Два боксери з Покровська готуються представити Україну на чемпіонаті Європи серед юніорів

Попри війну, що російський агресор розв’язав на території суверенної України, спортсмени Донецької області продовжують тренування, аби з честю виступати на міжнародних змаганнях у складі української збірної.

До чемпіонату Європи з боксу серед юніорів 2006-2007 року народження, який має пройти з 23 вересня по 2 жовтня у Монтезільвано в Італії, сьогодні активно готуються два вихованці Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу, представники Школи вищої спортивної майстерності та Покровської територіальної громади.

Відаді Зейнієв та Ренат Чубревичев, який також входить до складу Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту, у 2021 році вже мали успішний досвід виступу на офіційних європейських першостях: Чубревичев виграв «золото» на юніорському чемпіонаті в Тбілісі, а Зейнієв став срібним призером чемпіонату серед юнаків у Сараєво.

У 2022-му боксери Донеччини підтвердили свою майстерність на всеукраїнському турнірі, що пройшов у Рахові з 27 червня по 1 липня та мав статус відбіркового до збірної України. З 25 липня по 6 серпня спортсмени взяли участь у НТЗ в Угорщині вже під керівництвом старшого тренера юніорської команди Віктора Петрова, результатом чого став результативний виступ на міжнародних змаганнях у місті Тата: Ренат Чубревичев здобув перемогу у ваговій категорії 54 кг, Відаді Зейнієв став срібним призером у категорії 52 кг. У серпні також планується проведення централізованого збору команди України, спрямованого на покращення загальної фізичної підготовки.

Особистим наставником Чубревичева та Зейнієва є заслужений тренер України з Покровська Батіралі Карімов.