2023-04-05

Борчині Донеччини здобули 2 золоті та 2 бронзові медалі на чемпіонаті України U20

З 29 березня по 1 квітня в місті Коростень, що на Житомирщині, відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок 2003-2005 років народження.

Спортсменки Донеччини на змаганнях відзначилися 4 нагородами.

Дві золоті медалі вибороли вихованки Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, спортсменки змінного складу відділення вільної боротьби Школи вищої спортивної майстерності, представниці міста Бахмут. Марія Єфремова у ваговій категорії 53 кг до звання чемпіонки України U17, здобутого два тижні тому, додала «золото» національних змагань U20. Єлизавета Виноград стала кращою в категорії 65 кг, вигравши чотири сутички та виконавши норматив майстра спорту України.

Представниця міста Дружківка, Обласної СДЮСШОР з видів боротьби та ШВСМ, спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2023 рік Олександра Федорченко здобула «бронзу» у ваговій категорії 53 кг.

Спортсменка ШВСМ Тетяна Смирнова з Бахмута стала третьою в категорії 65 кг.

Підготували борчинь Донецької області заслужені тренери України Андрій Єфремов, Максим Єфремов та Олександр Веремієнко.

Відзначимо, що змагання були відбірковими до складу збірної України, яка планує поїхати на чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок у іспанське місто Сантьяго-де-Компостела.