2023-03-19

Борець із Бахмута Микита Гончаров – бронзовий призер чемпіонату Європи U-23

Одну з трьох нагород збірної України на змаганнях чемпіонату Європи серед борців вільного стилю до 23 років, що тривали 17-19 березня в столиці Румунії Бухаресті, здобув представник Донецької області Микита Гончаров.

20-річний майстер спорту України з міста Бахмут став бронзовим призером у ваговій категорії до 65 кг. У чвертьфіналі він за підсумками впертої боротьби з рахунком 3:2 переміг Ніко Мегерле з Німеччини, у півфіналі поступився представнику Франції Хамзату Тімуровічу Арсамерзуєву, а у втішній сутичці за «бронзу» впевнено здолав Божидара Светославова Джорова з Болгарії – 6:0.

Микита Гончаров входить до постійного складу відділення боротьби вільної Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, є вихованцем Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки. Його наставники – заслужені тренери України Андрій та Максим Єфремови.

Окрім Гончарова, медалі чемпіонату Європи U-23 до скарбнички української команди борців вільного стилю принесли: Андрій Джелеп з Івано-Франківської області – «золото» у категорії до 61 кг, Володимир Кочанов із Харківщини – «срібло» у категорії до 125 кг.