2024-04-18

Борці Донеччини здобули два «золота» і «бронзу» на чемпіонаті України U20

З 12 по 15 квітня в місті Звягель (Житомирська область) відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок, що зібрав понад 200 спортсменів до 20 років.

Донеччину на змаганнях успішно представили учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, спортсмени змінного складу відділення вільної боротьби Школи вищої спортивної майстерності, представники Бахмутської міської громади.

Дмитро Кудрявцев став переможцем у ваговій категорії 57 кг, виконавши норматив майстра спорту України. Він виграв чотири сутички – із представниками Житомирщини та Полтавщини, а також двома суперниками з Києва.

Марія Єфремова здобула золоту нагороду в категорії 55 кг, здолавши двох борчинь Львівщини та опонентку з Житомирщини.

Світлана Міщенко відзначилася «бронзою» у ваговій категорії 72 кг.

Наставниками борців Донецької області є заслужені тренери України Андрій та Максим Єфремови.