Олімпійські ігри в Лос-Анджелесі

2024-07-25

Бронзовий виступ борців греко-римського стилю з Краматорська на Кубку України

19-21 липня в місті Черкаси відбувся Кубок України з боротьби греко-римської серед дорослих, де спортсмени з 14 областей і столиці держави змагалися за звання кращих та право виступити в складі національної збірної на чемпіонаті світу U-23, що в жовтні прийме Тирана.

Донецьку область на турнірі представили шість борців Школи вищої спортивної майстерності регіону, два з яких відзначилися бронзовими нагородами.

Дамир Левченко у ваговій категорії 60 кг був сильнішим за суперників із Харківщини та Києва, і завдяки цьому виступу виконав норматив майстра спорту України.

Владислав Євтушенко в категорії 72 кг здобув три перемоги – над опонентами з Полтавщини, Вінниччини та Харківщини.

Додамо, що Іван Цибанев посів 5 місце в категорії 77 кг, зупинившись за крок до п’єдесталу пошани, а Максиму Євтушенку в категорії 67 кг поборотися за медаль завадила травма (у підсумку, посів сьоме місце).

Призери Кубку України від Донеччини представляють на змаганнях місто Краматорськ. Їхніми наставниками є заслужений тренер України Олег Євтушенко та тренер-викладач Сергій Васильченко.