Олімпійські ігри в Парижі

2022-07-15

Донеччина підготувала олімпійську подяку Бельгії

Світова спільнота сьогодні згуртована в наданні всебічної підтримки українським громадянам та спортсменам зокрема, які через російську збройну агресію вимушені були покинути рідні домівки. Аби висловити вдячність країнам, що допомагають нашій державі, НОК України започаткував цікаву акцію з підготовки спеціальних сувенірів.

У рамках відзначення міжнародного Олімпійського дня Донецькій області випала нагода подякувати Бельгії. Спеціальний подарунок – капелюх із вишитими бісером прапорами України й Бельгії та олімпійськими кільцями – підготувала 15-річна легкоатлетка Дар’я Дубенець з міста Дружківка.

Вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та представниця змінного складу Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, Дар’я через війну переїхала до смт Любешів Волинської області, аби продовжити підготовку до змагань. І вже найближчим часом атлетка в складі збірної України матиме змогу проявити себе на XVІ літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, що стартує 24 липня в Банській Бистриці (Словаччина). Там же, на фестивалі, українські спортсмени передадуть європейським друзям підготовлені сувеніри-подяки.

Поділитися

теги:

Наші партнери