2024-03-25

Дзюдоїст Донеччини Аркадій Самойлов виборов «золото» на Кубку Європи серед кадетів

З 23 по 24 березня в місті Шаморін (Словацька Республіка) відбувся Кубок Європи з дзюдо серед кадетів, що зібрав понад 500 спортсменів до 18 років із 21 країни.

16-річний представник Донецької області Аркадій Самойлов здобув для України золоту медаль у ваговій категорії до 90 кг. Він відзначився 4 перемогами: у 1/8 фіналу суперником був Нікодем Лащок з Польщі, у чвертьфіналі – Ондржей Фоукал з Чехії, у півфіналі – Александру Дінча з Румунії, у фіналі – Санжар Єруланули з Казахстану.

Самойлов – майстер спорту України, дзюдоїст Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та Школи вищої спортивної майстерності. Донеччину представляє з 2024 року, до цього виступав на змаганнях за Одеську область. Наставниками Аркадія є його батько Дмитро Самойлов і тренер-викладач ОКДЮСШ і ШВСМ Донеччини Дмитро Ігнатенко.

Додамо, що збірна України на Кубку Європи серед кадетів у Шаморіні загалом здобула 5 золотих, 3 срібних, 6 бронзових медалей та посіла 1 місце в загальнокомандному заліку.