2022-11-09

Дзюдоїстки ШВСМ Донеччини вибороли «золото» чемпіонатів України серед юніорів та кадетів

5-6 листопада в Києві відбулися національні змагання з дзюдо, що стали першими після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну в лютому 2022 року. Чемпіонат України серед кадетів до 18 років зібрав 391 спортсмена з 23 областей, чемпіонат України серед юніорів і юніорок до 21 року – 198 учасників з 20 регіонів.

Школу вищої спортивної майстерності Донецької області на змаганнях представили 4 дзюдоїсти, двом з яких вдалося піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

У юніорській віковій групі U21 «золото» здобула Аліна Шилова (Лиман/Слов’янськ) – дзюдоїстка ШВСМ, вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту, яка у ваговій категорії до 57 кг виграла три сутички зі спортсменками Києва, Івано-Франківської та Дніпропетровської областей.

Серед кадетів U18 чемпіонкою України у ваговій категорії до 48 кг стала Меланія Водянна, представниця міста Дружківки, яка перемогла теж трьох суперниць – із Дніпропетровської, Київської та Чернігівської областей.

Підготували дзюдоїстів тренери ШВСМ Дмитро Ігнатенко та Микола Ящук.