Олімпійські ігри в Парижі

2022-05-10

Легкоатлет Донеччини Олександр Сосновенко продовжує тренування в Празі

Через російську збройну агресію проти України багато провідних та перспективних спортсменів держави залишили звичні місця для тренувань, аби не зупиняти підготовку до міжнародних змагань.

Прагне гідно представити Батьківщину на майбутніх престижних стартах і майстер спорту України з легкої атлетики Олександр Сосновенко – учень Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, атлет Школи вищої спортивної майстерності регіону.

Олександр у складі групи із 17 легкоатлетів України наразі перебуває на навчально-тренувальному зборі в столиці Чехії Празі. Його спеціалізація – це спринт (дистанції 60, 100, 200, 400 метрів), також він виступає в естафетному бігу: www.facebook.com/shvsm.dn.ua/videos/700072727901271.

Всебічна підтримка українським професійним спортсменам надається в рамках роботи відповідного фонду, що 8 квітня започаткували Світова легка атлетика (World Athletics) спільно з Міжнародним легкоатлетичним фондом (IAF) та Асоціацією членів «Діамантової ліги», у координації з Фондом солідарності Міжнародного олімпійського комітету.

Поділитися

теги: >

Наші партнери