Олімпійські ігри в Парижі

2024-02-03

Легкоатлетка Донеччини Вікторія Ткачук провела тренування для військовослужбовців, які отримали спортивні протези

31 січня в Києві 8 військовослужбовців України протестували сучасні спортивні протези, отримані завдяки програмі U+ System за підтримки компанії Unilever та в партнерстві з Благодійним фондом «КОЛО».

За сприяння Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та Школи вищої спортивної майстерності Донецької області на захід завітала Вікторія Ткачук – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібна призерка чемпіонату Європи 2022 року з бігу на 400 м з бар’єрами, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, фіналістка Олімпійських ігор-2020, володарка ліцензії на участь у Олімпійських іграх-2024.

Вікторія провела для військовослужбовців тренування з елементами легкої атлетики, що дало можливість кожному воїну випробувати функціональність сучасних протезів.

Бігові протези (Running blade) та повсякденні силові (Forever foot) мають на меті допомогти військовослужбовцям знову почати бігати, продовжити службу або просто активно проводити час зі своєю родиною.

Низький уклін українським захисникам за їхні силу духу, мужність і героїзм!

Поділитися

теги:

Наші партнери